Naar de inhoud
Wij Vallen Af.nl

Calorietabel: calorieën van 1.888 voedingsmiddelen

Voedingswaarden Uit de officiële NEVO-tabel van het RIVM (2025)

Bijgewerkt

In deze calorietabel staan de calorieën, eiwitten, koolhydraten, vetten en vezels van 1.888 voedingsmiddelen, steeds per 100 gram (dranken per 100 milliliter). Klik op een kolom om te sorteren, of filter op productgroep of naam. Gemiddeld is soepen de lichtste groep (42 kcal per 100 gram) en vetten en oliën de zwaarste (739 kcal).

De calorietabel

1.888 producten

Aardappel zoete gekooktAardappelen en knolgewassen631,712,30,22,7
Aardappel zoete rauwAardappelen en knolgewassen911,219,70,32,4
Aardappel(product) naturel voorgekookt koelversAardappelen en knolgewassen801,716,60,41,7
Aardappelbolletjes/-wafeltjes ed diepvries onbereidAardappelen en knolgewassen1752,624,36,92,8
Aardappelen gebakkenAardappelen en knolgewassen1191,816,54,81,5
Aardappelen met schil gekookt gemiddeldAardappelen en knolgewassen741,415,40,31,8
Aardappelen rauwAardappelen en knolgewassen8821901,8
Aardappelen zonder schil gekookt gemiddeldAardappelen en knolgewassen831,917,40,31,6
Aardappelkroketten diepvries bereidAardappelen en knolgewassen2393,428,2122,2
Aardappelkroketten diepvries onbereidAardappelen en knolgewassen1692,724,862,1
Aardappelpuree vers bereid met halfvolle melk en margarineAardappelen en knolgewassen832,213,91,81,2
Aardappelpuree vers bereid met halfvolle melk zonder vetAardappelen en knolgewassen742,314,10,61,2
Aardappelpuree vers bereid met volle melk en margarineAardappelen en knolgewassen872,213,92,31,2
Aardappelpureepoeder gemiddeldAardappelen en knolgewassen3688,670,24,66,3
Aardappelpureepoeder met melkpoeder met vetAardappelen en knolgewassen3739,2628,65,5
Aardappelpureepoeder zonder melkpoeder zonder vetAardappelen en knolgewassen3647,978,40,57
AardappelsaladeSamengestelde gerechten1801,41512,51,1
Aardappelschijfjes diepvries gefrituurd in plantaardige olieAardappelen en knolgewassen2293,12810,93,2
Aardappelschijfjes/-partjes ed diepvries onbereidAardappelen en knolgewassen1342,521,23,82,5
AardappelzetmeelGraanproducten en meelsoorten3270,381,10,20
AardbeienFruit290,75,101,1
Aardbeien op siroop blik/glasFruit710,516,900,9
Aardpeer rauwAardappelen en knolgewassen75213,40,54,3
Abrikozen gedroogdFruit285559014,4
Abrikozen gedroogd geweektFruit1592,83308,1
Abrikozen met schilFruit440,980,11,7
Abrikozen op siroop blik/glasFruit690,416,10,11,2
AchterhamVleeswaren134182,55,70,1
Achterham gegrildVleeswaren11918,91,83,90,1
AdvocaatAlcoholische dranken2364,323,63,20
After eightSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4192,174,612,21
Agoemawiwiri rauwGroente605711,4
AhornsiroopSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen269067,20,10
AioliHartige sauzen7261,52,978,60,1
Amandelbroodje (v bladerdeeg)Gebak en koek3936,938,6232
Amandeldrink met suiker verrijkt met calcium en vitaminesVleesvervangers en zuivelvervangers230,42,91,10,2
Amandeldrink zonder suikerVleesvervangers en zuivelvervangers260,90,62,20,2
Amandeldrink zonder suiker verrijkt met calcium en vitaminesVleesvervangers en zuivelvervangers130,30,51,10,2
AmandelmeelGraanproducten en meelsoorten63825,33,655,810,1
Amandelspijs met eiDiversen44610,345,124,22,9
Amsoi gekooktGroente2121,80,22
Amsoi rauwGroente322,53,20,33,2
AnanasFruit540,5120,11,6
Ananas op eigen sap blik/glasFruit590,413,90,10,8
Ananas op siroop blik/glasFruit690,316,10,11
AnanassapNiet-alcoholische dranken470,511,200,3
Andijvie diepvries onbereidGroente910,301,7
Andijvie gekooktGroente221,42,30,51,7
Andijvie rauwGroente161,510,31,7
AnijszaadKruiden en specerijen38417,635,415,914,6
Ansjovis in olie blikVis, schaal- en schelpdieren208250,111,90,1
Ansjovis rauwVis, schaal- en schelpdieren12520,404,80
Antroewa rauwGroente301601,2
Appel Jonagold zonder schilFruit520,211,60,11,7
Appel met schil gemiddeldFruit560,3120,22
AppelbeignetGebak en koek2652,51720,41,3
Appelcake gemiddeldGebak en koek2613,530,513,51,3
AppelcarreGebak en koek2783,738,611,71,7
Appelflap gemiddeldGebak en koek3073,639,314,51,7
Appelflap met bladerdeeg met roomboterGebak en koek3112,64313,71,9
Appelflap met bladerdeeg zonder roomboterGebak en koek30543814,81,7
AppelkruimelvlaaiGebak en koek3043,945,611,41,9
Appelmoes blik/glasFruit760,217,60,11,9
Appelmoes zonder suiker blik/glasFruit480,210,701,4
AppelsapNiet-alcoholische dranken460,111,200
Appelstroop perenSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen2531,160,303,8
Appelstroop rinseSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen2801,865,904,6
Appelstroop verrijkt met ijzerSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen2871,667,605,2
Appeltaart zandtaardeeg gemiddeldGebak en koek2252,931,99,11,6
Appeltjes gedroogdFruit2922650,59,6
Appeltjes gedroogd geweektFruit850,618,90,12,8
ArachideolieVetten en oliën900001000
Aroma vloeibaarKruiden en specerijen7010,66,40,10,5
Artisjok rauwGroente4929,501,5
Artisjokharten blik/glasGroente272,11,50,44,8
Asperge groene gekooktGroente272,71,70,32,2
Asperge groene rauwGroente2832,80,12,1
Asperge witte blik/glasGroente171,41,90,31,2
Asperge witte rauwGroente22130,31,7
Aubergine rauwGroente201302
Augurk zoetzuurGroente270,85,300,9
Augurk zoetzuur natriumarmGroente171,12,800,9
Augurk zoetzuur zonder suikerGroente141,21,10,31,2
Augurk zuurGroente101100,9
Automaatkoffie met melkNiet-alcoholische dranken120,21,30,70
Automaatkoffie met suikerNiet-alcoholische dranken160,23,800
Automaatkoffie met suiker en melkNiet-alcoholische dranken280,25,30,70
Automaatthee met suikerNiet-alcoholische dranken1503,700
AvocadoGroente18621,818,43,1
AzijnDiversen220,40,600
Azijn balsamicoDiversen1230,725,300
Babi pangang zonder rijstSamengestelde gerechten13110,26,770,4
Babyvoeding fruit 4 mndFruit580,5130,11,8
Babyvoeding fruit 6 mndFruit650,614,50,21,4
Babyvoeding fruit 8 mndFruit740,617,10,11,2
Babyvoeding groente 4 mndGroente501,39,70,22,3
Babyvoeding maaltijd 6 mndSamengestelde gerechten723,38,72,31,9
Babyvoeding maaltijd 8 mndSamengestelde gerechten743,49,72,11,7
BaconVleeswaren18818,50,512,40
Bakbanaan rijp rauwFruit1381,33202,3
Bakbokking gebakkenVis, schaal- en schelpdieren29921,6322,20,1
Bakkeljauw (gedroogde gezouten kabeljauw)Vis, schaal- en schelpdieren35582030
Bakkeljauw (gedroogde gezouten kabeljauw) geweekt gekooktVis, schaal- en schelpdieren13832,500,90
Bakkerszout met toegevoegd jodiumDiversen00000
BaklavaGebak en koek46110,449,224,51
Bakmeel zelfrijzendGraanproducten en meelsoorten3349,869,214,1
Bakmix voor appeltaartGraanproducten en meelsoorten371682,30,75,8
Bakmix voor brood bruin/meergranen glutenvrijGraanproducten en meelsoorten369676,43,44,1
Bakmix voor brood wit glutenvrijGraanproducten en meelsoorten3545,477,51,63,9
Bakmix voor cake naturelGraanproducten en meelsoorten372585,70,62,1
Bakmix voor kwarktaartGraanproducten en meelsoorten4387,777,510,61,1
Bakmix voor meergranenpannenkoekenGraanproducten en meelsoorten33911,463,8210,2
Bakmix voor oliebollenGraanproducten en meelsoorten369117713,8
Bakmix voor pannenkoeken glutenvrijGraanproducten en meelsoorten3444,978,410,9
Bakmix voor poffertjesGraanproducten en meelsoorten3299,3681,15,1
Bakmix voor volkorenpannenkoekenGraanproducten en meelsoorten34712,262,33,39,9
BalkenbrijVlees en gevogelte1656,414,98,51,1
Balletjes/burgers vegetarisch obv erwt onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers20915,63,214,32,3
Balletjes/burgers vegetarisch obv soja/tarwe onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers17719,64,77,56
Bamboespruiten blik/glasGroente332600,5
Bami goreng zonder eiSamengestelde gerechten1686,626,33,81,4
Bamibal gefrituurd in plantaardige olieHartige snacks en zoutjes275730140,7
Bamibal/bamischijf diepvries onbereidHartige snacks en zoutjes1655,8292,80,5
Bamigroenten gekooktGroente191,220,22,1
Bamigroenten rauwGroente271,83,50,12,2
BanaanFruit921,1200,31,9
BanaanbeignetGebak en koek2822,920,620,51,4
BananenbroodGebak en koek2984,738,913,22,1
BananensoesGebak en koek2453,516,118,40,7
BanketbakkersroomMelk en melkproducten1433,622,94,10,2
BarbecuesausHartige sauzen950,922,20,11
Basilicum gedroogdKruiden en specerijen2442310,14,137,7
Basilicum versKruiden en specerijen483,15,10,83,9
Basterdsuiker witteSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen39609900
BeenhamVleeswaren12718,32,250,1
Berenklauw bereid met vloeibaar frituurvetHartige snacks en zoutjes21310,34,916,61,2
Berenklauw rauwHartige snacks en zoutjes15411,35,49,41,5
Berliner bolGebak en koek2935,344,4101,7
Beschuit natriumarmBrood399147162,3
Beschuit naturelBrood40814,176,14,72,8
Beschuit volkoren/meergranenBrood394146958,5
Bessen blauweFruit520,71102,4
Bessen rodeFruit361,14,403,4
Bessen zwarteFruit530,9803,6
BessenjeneverAlcoholische dranken18401800
Bier alcoholarm 0,1-1,2 vol% alcoholAlcoholische dranken220,34,500,3
Bier alcoholvrij minder dan 0,1 vol% alcoholNiet-alcoholische dranken260,36,100,1
Bier met vruchtensmaakAlcoholische dranken520,3600,5
Bier oud bruinAlcoholische dranken380,55,500,2
Bier pilsAlcoholische dranken440,4300,3
Bier witAlcoholische dranken470,53,700,3
Bier zwaar meer dan 7 vol% alcoholAlcoholische dranken640,54,300,3
Bieslook versKruiden en specerijen624812,3
Biet rode gekooktGroente301,24,60,12,9
Biet rode rauwGroente381,760,12,9
Biet rode zoetzuur glasGroente370,57,60,11,8
BietensapNiet-alcoholische dranken340,97,700
Bindmiddel gemiddeldGraanproducten en meelsoorten3449,871,71,14
BiscuitGebak en koek4377,675,5112,5
Biscuit fourreGebak en koek4735,573,217,12
Biscuit fourre omhuld met chocoladeGebak en koek5005,467,722,61,9
Biscuit met chocoladeGebak en koek4797,365,8203,2
Biscuit zouteHartige snacks en zoutjes4728,156,7232,6
Bitterbal bereid in ovenHartige snacks en zoutjes3021123181,9
Bitterbal bereid met vloeibaar frituurvetHartige snacks en zoutjes3629,920,726,21,7
BitterkoekjeGebak en koek411768,711,52,3
BitterkoekjescakeGebak en koek3985,845,321,31,2
Bladerdeeg gemiddeld bereidGraanproducten en meelsoorten5007,846,630,91,8
Bladerdeeg met roomboter, bereidGraanproducten en meelsoorten5115,15728,72,3
BladerdeegzoutjeHartige snacks en zoutjes5011053272,9
Bladselderij versKruiden en specerijen161201,8
Bleekselderij rauwGroente141201,1
BloedworstVlees en gevogelte38612,49,532,62,5
Bloemkool gekooktGroente221,81,80,42,3
Bloemkool rauwGroente251,930,22,2
Bobotie zonder rijstSamengestelde gerechten12975,58,51,1
BoekweitgruttenGraanproducten en meelsoorten3537,576,41,42,3
BoekweitmeelGraanproducten en meelsoorten34412,864,52,84,7
BoerenbeschuitBrood4401656158,5
Boerenkool diepvries gekooktGroente3722,51,62,5
Boerenkool gekooktGroente332,711,33,5
Boerenkool glasGroente252,40,90,63
Boerenkool rauwGroente3331,60,64,7
Bojo cassavetaart SurinaamsGebak en koek2141,9318,62,3
BokbierAlcoholische dranken610,65,200,3
BokkenpootjeGebak en koek4545,561,620,31,5
Bokking gerooktVis, schaal- en schelpdieren24220,80,317,50
Bokking gestoomdVis, schaal- en schelpdieren23120,80,516,20
Bolognesesaus huishoudelijk bereidSamengestelde gerechten1267,44,18,61,3
Bolognesesaus kant-en-klaar glasSamengestelde gerechten1014,38,55,30,8
BonbonSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen5125,551,830,73,3
Bonbon met likeurSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3833,349,216,63,6
Bonen black eyed blik/glasPeulvruchten1267,818,90,95,7
Bonen black eyed gedroogdPeulvruchten367236224,4
Bonen bruine blik/glasPeulvruchten1206,5180,77,9
Bonen bruine blik/glas geen zout toegevoegdPeulvruchten118815,90,97,2
Bonen bruine gekooktPeulvruchten1086,115,20,78,1
Bonen cannellini blik/glasPeulvruchten1137,1151,17,1
Bonen witte blik/glasPeulvruchten1056,9140,87,1
Bonen witte gekooktPeulvruchten1137,813,419,9
Bonen witte in tomatensaus blik/glasPeulvruchten1015,715,20,66,1
Bonen witte/bruine gedroogdPeulvruchten31420,144,22,418,1
Bonen zwarte blik/glasPeulvruchten1137,914,118
Bonenschotel met groente in tomatensaus blik/glas/zakSamengestelde gerechten713,491,44,2
BorrelnotenNoten en zaden53213,243,732,74,8
BosbessenFruit300,6601,8
Bosbessen op siroop blik/glasFruit660,315,10,31
Bosvruchten gemiddeldFruit390,960,12,6
Bot bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren10621,9020
Boter gezoutenVetten en oliën7370,71,181,20
BoterhamworstVleeswaren30611,63,526,90,2
Boterhamworst magereVleeswaren16311,66,410,10
Boterhamworst vegetarischVleesvervangers en zuivelvervangers1738,73,512,94,2
Boterhamworst vegetarisch verrijkt met ijzer en vit B12Vleesvervangers en zuivelvervangers1816,64,614,71,8
BoterkoekGebak en koek4564,649,726,11,5
Boterproduct halfvolleVetten en oliën3370,30,7370
Boterproduct melange gezoutenVetten en oliën6750,70,974,30
BotersausHartige sauzen1800,63,118,30,2
Bouillon 1-kops bereidSoepen60,30,90,10,1
Bouillon geconcentreerd met groente of vlees potSoepen535,73,31,71
Bouillon van blokje bereidSoepen50,10,30,30
BouillonblokjeKruiden en specerijen2738,121,217,20,5
BouillonpoederKruiden en specerijen19720,217,85,10
Bouillonpoeder natriumarmKruiden en specerijen3485,367,46,30,6
Braadworst vegetarisch obv erwt onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers237161,617,64,3
BramenFruit370,95,10,23,1
BrandewijnAlcoholische dranken2310000
BreezerAlcoholische dranken7409,900
BriocheBrood3388,550112,5
Broccoli gekooktGroente273,90,80,32,7
Broccoli rauwGroente272,90,70,73,1
Broodbeleg zoet gemiddeldSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen422364,216,52,5
Brooddeeg (bodem voor pizza/hartige taart) onbereidGraanproducten en meelsoorten2315,637,65,92,3
Broodje bapao vleesHartige snacks en zoutjes2528,938,16,71,9
Broodje cheeseburger kant-en-klaarSamengestelde gerechten24012,720,711,41,9
Broodje gezond van witbroodSamengestelde gerechten21811,725,871,5
Broodje hamburger huishoudelijk bereidSamengestelde gerechten21310,813,612,51,3
Brownie met notenGebak en koek4475,150,924,32,2
Brownie ongevuldGebak en koek4214,455,419,81,7
Bruine bonen met rijst SurinaamsSamengestelde gerechten1477,716,64,83,3
Burger vegetarisch gevuld met groente en kaas onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers216919,110,83,1
Burrito met gehaktSamengestelde gerechten2059,412,512,51,6
CacaopoederDiversen37918,510,521,734
Cacaopoeder gezoetDiversen3764,580,62,66
Cacaopoeder magereDiversen33223,412,41145
Cafe noirGebak en koek4203,4895,40,8
Cake IndischeGebak en koek3134,360,85,70,7
Cake met notenGebak en koek4498,13629,82,2
Cake naturel gemiddeldGebak en koek3985,742,822,51
CampariAlcoholische dranken18001000
Candybar gemiddeldSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4785,465,121,51,5
Cantharel gekooktGroente201,8202,5
Cantharel rauwGroente161,8102,5
CarambolaFruit370,57,20,31,7
Carbonarasaus huishoudelijk bereidHartige sauzen28413,5125,10
CarrotcakeGebak en koek3574,536,920,91,5
Cashewnoten gezoutenNoten en zaden61521,220,848,93,8
Cassave gekooktAardappelen en knolgewassen1280,530,40,21,5
Cassave rauwAardappelen en knolgewassen1420,633,50,21,7
CassavemeelGraanproducten en meelsoorten3540,982,70,57,7
Casselerrib gerookt/gekooktVleeswaren13018,32,85,10
Cayennepeper roodKruiden en specerijen37912321724,9
CervelaatworstVleeswaren37517,81,3330,7
Cervelaatworst magereVleeswaren241230,116,50
Champignon gebakken zonder vetGroente264,40,20,60,9
Champignon gekooktGroente213,80,40,31,1
Champignon rauwGroente182,30,40,51,5
CheesecakeGebak en koek3205,42422,30,6
Chiazaad gedroogdNoten en zaden44316,57,730,734,4
Chili con carneSamengestelde gerechten1348,310,55,64,3
Chilibonen blik/glasPeulvruchten1066,315,80,85,1
ChilipoederKruiden en specerijen37312321722
ChilisausHartige sauzen1490,335,80,30,7
Chips gemiddeldHartige snacks en zoutjes5386,352,332,84
Chips light naturelHartige snacks en zoutjes4907,363,5224,2
Chips light paprika ea smakenHartige snacks en zoutjes4817,263,5214,6
Chips naturelHartige snacks en zoutjes5416,451,333,54,1
Chips op basis van aardappelvlokkenHartige snacks en zoutjes5224,251,832,52,6
Chips paprika ea smakenHartige snacks en zoutjes5366,353,132,34
Chips tortilla naturelHartige snacks en zoutjes4806,861,8224,3
Chips tortilla overige smakenHartige snacks en zoutjes4876,656,6254,6
Chips/kroepoek cassaveHartige snacks en zoutjes4741,467,521,42,7
Chocolade extra puurSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen5789,227,245,411,8
Chocolade in krokant suikerlaagje M&M'sSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4874,668,620,72,7
Chocolade puurSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen5316,546,733,77,2
Chocolade puur met hazelnotenSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen565936,2417,6
Chocolade puur suikervrijSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4545,342,13314,7
Chocolade witteSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen5526,458,132,60
ChocoladeboterSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen5151,653,632,22,4
Chocoladecake gemiddeldGebak en koek3965,746,520,32,3
ChocoladecroissantBrood4348,944,3242,7
ChocoladedessertsausSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen2692,160,81,90,5
Chocoladehagelslag extra puurSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4247,853,718,36,6
Chocoladehagelslag gemiddeldSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4495,769,315,35,2
Chocoladehagelslag melkSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4556,370,315,63,7
Chocoladehagelslag mix wit en melkSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4525,874,214,12,4
Chocoladehagelslag mix wit en puurSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4493,273,914,74,3
Chocoladehagelslag puurSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4465,867,415,36,6
Chocoladehagelslag witSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4555,578,413,20
Chocolademelk automaatMelk en melkproducten66310,811,2
Chocolademelk halfvolleMelk en melkproducten763,311,91,60,5
Chocolademelk halfvolle met zoetstofMelk en melkproducten483,34,51,70,5
Chocolademelk magereMelk en melkproducten623,311,40,30,5
Chocolademelk volleMelk en melkproducten823,310,72,80,5
Chocolademousse huishoudelijk bereidMelk en melkproducten3018,927,416,82,6
Chocolademousse kant-en-klaarMelk en melkproducten1895,323,97,52,3
Chocoladepasta hazelnootSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen5625,753,935,32,9
Chocoladepasta melkSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen5702,461350,5
Chocoladepasta puurSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen575351,438,64,1
Chocoladepasta witSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen5924,653400,6
ChocoladepuddingMelk en melkproducten1123,419,321,4
Chocoladetaart met slagroomGebak en koek3374,832,920,41,5
Chocoladevla volleMelk en melkproducten882,413,42,60,8
Chocoladevlokken gemiddeldSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4525,571,614,93,9
Chocoladevlokken mix wit en melkSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4565,974,514,51,8
Chocoladevlokken mix wit en puurSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4503,275,214,43,5
Chocoladevlokken puurSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4445,26715,57
Chocoladevlokken witSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4585,977140
CiderAlcoholische dranken550,16,400
CitroenFruit360,830,32
CitroenjeneverAlcoholische dranken1800300
Citroensap versNiet-alcoholische dranken470,4800,3
Cocktailsaus 25% olieHartige sauzen2930,713,726,10,2
Cocktailsaus meer dan 25% olieHartige sauzen3741,215,933,90,3
CognacAlcoholische dranken2240000
CornedbeefVleeswaren20824,30,911,90
Courgette rauwGroente181,32,30,20,9
Couscous gekooktGraanproducten en meelsoorten1214240,71,2
Couscous rauwGraanproducten en meelsoorten3631272,12,13,7
Couscous volkoren gekooktGraanproducten en meelsoorten114421,70,62,8
Couscous volkoren rauwGraanproducten en meelsoorten34212,1651,98,4
Cracker luchtige naturelBrood38013723,54,2
Cracker luchtige volkorenBrood3551064,33,612,7
Cranberry gedroogd gezoetFruit3350,577,61,45
Cranberry versFruit240,43,40,13,6
Cranberrycompote gezoetFruit1720,441,90,11,2
CreamcrackerBrood4489,168,814,53
Creme au beurreVetten en oliën5670,640,444,80
Creme fraicheMelk en melkproducten2932,62,8300
Creme fraiche halfvolleMelk en melkproducten1653,14150
Croissant gemiddeldBrood4039,642,221,22,5
Croissant zonder roomboterBrood3929,842,319,92,2
Croissants uit blik afgebakkenBrood42174622,62,6
CroutonsBrood49111,858,622,34
CurryketchupHartige sauzen1290,829,90,31,5
CustardpoederGraanproducten en meelsoorten3520,4860,70
Dadels gedroogdFruit305270,507,5
Dadels versFruit1391,531,30,13,6
Dagoeblad rauwGroente343501,1
Dextrose tabletten niet verrijktSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3690910,5–
DigestivebiscuitGebak en koek4926,765,421,83,6
Diksap bereid 1 op 13Niet-alcoholische dranken1704,200
Diksap geconcentreerdNiet-alcoholische dranken2420,26000,4
Donut met glazuurGebak en koek3585,440,8191
Donut ongevuldGebak en koek358635,521,11,1
Doperwten diepvries gekooktGroente92614,804,5
Doperwten extra fijn natriumarm blik/glasGroente5146,504,7
Doperwten gekooktGroente6941104,5
Doperwten met wortelen blik/glasGroente563,470,54,8
Doperwten middelfijn blik/glasGroente9451414,5
Doperwten rauwGroente6541004,7
Doperwten zeer fijn/extra fijn blik/glasGroente785,69,90,84,5
Dressing naturel zonder olieHartige sauzen3207,900
Dressing olijfolie-azijnHartige sauzen6070,40,566,40,1
Drop EngelseSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3943,7825,22
Drop gemiddeldSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3338,473,20,41,5
Drop met pepermuntSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3752,890,40,10,3
Drop met schuimSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3346,176,60,30,6
Drop suikervrijSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen1671610,21
Drop zoeteSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3337,374,60,41
Drop zouteSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen33012,268,10,23,1
Druiven met schil gemiddeldFruit780,616,80,21,8
Druivenblad glasGroente333,31,806,3
DruivensapNiet-alcoholische dranken650,215,900,2
Duopasta met chocoladeSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen5761,859,536,51,3
Duopasta zonder chocoladeSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen5670,862,534,90,1
Eend met vel rauwVlees en gevogelte38813,1037,30
EierkoekGebak en koek3075,966,81,41,6
Eierkoek volkoren/meergranenGebak en koek305859,33,23,8
Eisalade lunch/borrelHartig broodbeleg2557,35,622,31,3
Eisalade maaltijdSamengestelde gerechten1934,311,714,11,4
Eiwit kippenei rauwEieren4410,50,400
Eiwitreep met chocola met zoetstofGebak en koek36936,726,714,88,5
Eiwitreep met pindaGebak en koek50622,230,330,79,8
Erwten groene gedroogdPeulvruchten3152143220,4
Erwten groene gekooktPeulvruchten1268,417,20,88,2
Erwtensoep met vleesSoepen774,96,332,8
Falafel onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers2319,12498,8
Fazant rauwVlees en gevogelte223310110
Fijngehakt vegetarisch obv mycoproteine onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers9514,10,72,56,5
Fijngehakt vegetarisch obv soja onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers148205,838,9
Filet americainVleeswaren24014,2318,80,9
Filet americain vegetarisch obv melk verrijkt met ijzerVleesvervangers en zuivelvervangers2757,86,323,63,2
Filodeeg onbereidGraanproducten en meelsoorten286857,91,92,4
FocacciaBrood2667,738,48,71,7
Foe yong hai zonder rijstSamengestelde gerechten964,84,66,21,3
Forel bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren14024,504,60
FrambozenFruit371,44,50,32,5
Frambozen op siroop blik/glasFruit710,515,70,31,5
Frambozenpudding met rode bessensausMelk en melkproducten1043,417,62,20
Frikandel bereid met vloeibaar frituurvetHartige snacks en zoutjes25113,86,718,41,8
Frikandel diepvries onbereidHartige snacks en zoutjes23513,16,117,21,7
Frikandel speciaalHartige snacks en zoutjes23010,29,216,51,7
Frikandelbroodje bladerdeegbasisHartige snacks en zoutjes327825,421,20,9
Frisdrank light met cafeineNiet-alcoholische dranken00000
Frisdrank met suiker met cafeineNiet-alcoholische dranken41010,400
Frisdrank met suiker zonder cafeineNiet-alcoholische dranken3709,200
Frites bereid gemiddeldAardappelen en knolgewassen2633,12814,73,2
Frites bereid met hard vetAardappelen en knolgewassen2563,12813,93,2
Frites kapsalonSamengestelde gerechten2169,68,815,61,2
Frites met sauzen en uitjesSamengestelde gerechten2553,125,315,12,8
Frites speciaalSamengestelde gerechten2492,625,614,52,8
Frites voorgebakken diepvries onbereidAardappelen en knolgewassen1462,324,43,82,5
Fritessaus 25% olieHartige sauzen2960,51227,30,2
Fritessaus 35% olieHartige sauzen3750,712360
Fritessaus 5% olieHartige sauzen1000,89,85,35
Fritessaus circa 13% olieHartige sauzen1580,39,413,10,8
Fritessticks gemiddeldHartige snacks en zoutjes5226,560,527,53,3
Fritessticks naturelHartige snacks en zoutjes5156,56126,63
Fritessticks paprikaHartige snacks en zoutjes5296,56028,53,5
FrituurolieVetten en oliën900001000
Frituurvet vastVetten en oliën900001000
Frou frouGebak en koek5344,360,430,50,7
FructosepoederSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen39609900
Fruit citrusvers gemiddeldFruit480,88,90,51,4
Fruit gedroogd op brandewijnAlcoholische dranken2010,627,20,11,3
Fruit vers citrusexcl gemiddeldFruit630,713,50,21,8
Fruit vers citrusincl gemiddeldFruit610,712,80,21,7
FruitbiscuitGebak en koek3965,576,37,12,6
Fruitbiscuit verrijkt met vezelGebak en koek3886,972,57,16,1
Fruitcocktail op siroop blik/glasFruit750,417,302
Fruitgom pectine gesuikerdSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3410,384,20,30,7
Fruitreep met notenGebak en koek4247,847,620,96,5
FruitspreadSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen1620,5380,11,8
Fruitspread met zoetstofSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen1560,459,20,21,2
Fruitspread minder suikerSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen1180,527,70,21,7
Fudge/karamel zachteSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4351,970,8160,3
Gado gado zonder rijst en zonder eiSamengestelde gerechten1033,7572,3
GalettewafelGebak en koek4806,965,220,92
Garnalen gemarineerdeVis, schaal- en schelpdieren18412,70,911,20,3
Garnalen gezouten gedroogdVis, schaal- en schelpdieren27463120
Garnalen Hollandse gekooktVis, schaal- en schelpdieren9419,80,11,60
Garnalen in water blikVis, schaal- en schelpdieren11524,30,11,90
Garnalen roze gekooktVis, schaal- en schelpdieren7015,400,90
Garnalenpasta trassieKruiden en specerijen208372,552,7
Garnalensalade lunch/borrelHartig broodbeleg2996,75,927,60,3
Gatenkaas Hollandse 45+Kaas37027,6028,50
Gehakt cordon bleu rauwVlees en gevogelte27014,810,818,41,1
Gehakt gebraden (vleeswaar)Vleeswaren30412,85,625,60,3
Gehakt hoh rauwVlees en gevogelte23319,20,317,20,3
Gehakt hoh rul gebakkenVlees en gevogelte31730,10,421,60,6
Gehakt rauw gemiddeldVlees en gevogelte22219,30,215,90,2
Gehakt rundermager rauwVlees en gevogelte182200,311,10,5
Gehakt rundermager rul gebakkenVlees en gevogelte29329,60,419,10,5
Gehaktbal half-om-half met ei en paneermeel rauwVlees en gevogelte23718,35,215,70,8
Gehaktbal hoh met ei gebakkenVlees en gevogelte26220,55,317,41,1
Geitenkaas hardKaas39622,40,132,50
Geitenkaas verseKaas20713,4116,60
Geitenmelk volleMelk en melkproducten643,34,33,70
Geitenvlees rauw gemiddeldVlees en gevogelte10320,602,30
Geitenyoghurt volleMelk en melkproducten743,73,64,70
GelatineDiversen35288000
GelatinepuddingMelk en melkproducten591,81300
Gember op siroop blik/glasSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen2881,86902,5
GembersiroopSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen215052,20,41,2
GemberwortelKruiden en specerijen811,815,70,82
Gerst hele korrel rauwGraanproducten en meelsoorten33010,659,72,114,8
GerstemoutstroopSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen2834,466,400
GerstvlokkenGraanproducten en meelsoorten3327,9632,114,9
Gierst gekooktGraanproducten en meelsoorten1233,923,11,40,9
Gierst rauwGraanproducten en meelsoorten36811,869,44,22,6
Gist gedroogdDiversen390483660
Gist versDiversen6611,410,46,2
GlacekoekGebak en koek4273,659,519,20,8
GlucosepoederSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen36409100
Glutenvrij brood donkerBrood2054,1353,68,3
Glutenvrij brood lichtBrood2124,138,93,16,1
Glutenvrij brood meerzadenBrood236533,579,7
Glutenvrij brood zuurdesemBrood2664,3494,27,7
Gnocchi gekooktAardappelen en knolgewassen1553,5340,21,8
Gnocchi onbereidAardappelen en knolgewassen1743,937,90,31,9
Gojibessen gedroogdFruit34314,364,10,413
GoulashSamengestelde gerechten11210,52,56,60,7
Graanreep zonder suikerGebak en koek3397,367,310,34,9
GranaatappelFruit9111713,4
GrapefruitFruit370,96,601,4
Grapefruit op siroop blik/glasFruit660,515,500,9
GrapefruitsapNiet-alcoholische dranken340,57,300,4
GriesmeelpapMelk en melkproducten933142,90,1
Griesmeelpudding met rode bessensausMelk en melkproducten1132,820,52,20,1
GrillworstVleeswaren31013,23,127,20
Grillworst kipVleeswaren20913,84,4150,3
Grillworst met kaasVleeswaren33114,32,729,30
Groente roerbakmix champignon rauwGroente251,72,80,32,3
Groente roerbakmix Italiaanse gekooktGroente271,13,90,32,1
Groente roerbakmix Mexicaanse rauwGroente512,77,10,53,6
Groente roerbakmix oosterse gekooktGroente2212,80,22,3
Groente roerbakmix oosterse rauwGroente291,73,90,22,5
Groente zoetzuur atjar tjampoer glasGroente4217,60,22,4
Groenteballetjes/-burgers vegetarisch obv soja onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers19410,412,610,25,2
Groentefrites voorgebakken diepvries onbereidGroente1422,21575,2
Groenten gekookt gemiddeldGroente301,73,60,42,4
Groenten rauw gemiddeldGroente2012,60,41,4
Groentenlasagne koelverse maaltijdSamengestelde gerechten1123,310,65,91,2
Groenteschotel met vlees turlu Turks bereidSamengestelde gerechten744,16,82,91,9
Groentesoep blik/zak/pak met vlees kant-en-klaarSoepen4125,31,20,7
Groentesoep pakje met vleesSoepen180,62,70,50,3
GuacamoleHartige sauzen1531,72,514,52,6
Guave (met roze vruchtvlees)Fruit752,610,915,3
Haas rauwVlees en gevogelte11522030
HacheeSamengestelde gerechten9884,75,10,6
HalvanaiseHartige sauzen40019400,2
Halvarine 40% vet minder dan 17 g verzadigde vetzuren gezoutenVetten en oliën3560,10,539,20,1
Halvarine 40% vet minder dan 17g verzadigde vetzuren ongezoutenVetten en oliën36000400,1
Halvarineproduct 20% vet minder dan 10g verzadigde vetzuren gezoutenVetten en oliën18000200
Halvarineproduct 35% vet minder dan 10g verzadigde vetzuren ongezoutenVetten en oliën32001,2350
Ham rauweVleeswaren18824,61,29,50
Ham-kaascroissantBrood37811,235,720,62,1
Ham-preisalade lunch/borrelHartig broodbeleg2433,6721,91,9
Hamburger bereidVlees en gevogelte25522,50,917,90,1
Hamburger rauwVlees en gevogelte23916,82,2180,6
Haring gezoutenVis, schaal- en schelpdieren17217,62,810,10
Haring in (zoet)zuurVis, schaal- en schelpdieren208160160
Haringfilet in tomatensaus blikVis, schaal- en schelpdieren201125,414,60,5
Haverdrink zonder suikerVleesvervangers en zuivelvervangers400,37,11,10,5
Haverdrink zonder suiker verrijkt met calcium en vitaminesVleesvervangers en zuivelvervangers440,56,71,51
Havermeel volkorenGraanproducten en meelsoorten36413,4586,49,9
Havermoutpap bereid met halfvolle melk ongezoetMelk en melkproducten794,410,521,2
Havermoutpap bereid met volle melk ongezoetMelk en melkproducten944,310,33,71,2
HavervlokkenGraanproducten en meelsoorten36612,859,26,211,1
HaverzemelenGraanproducten en meelsoorten37516,252,27,417,5
Hazelnoten ongezoutenNoten en zaden67016,44,8639
Heilbot gerooktVis, schaal- en schelpdieren21119,4014,80
HeksenkaasKaas3561,99,734,30,4
HennepzaadNoten en zaden59231,64,748,84
HoningSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3210,38000
Honing-mosterd dressingHartige sauzen2991,215260
Hummus met groenteHartig broodbeleg2515,31119,17
Hummus naturelHartig broodbeleg3207,711,325,85,4
Hutspotgroente rauwGroente350,95,90,23,1
HuzarensaladeSamengestelde gerechten1492,113,79,12,1
Ijs met chocoladelaagje magnum edMelk en melkproducten3244,33418,71
Ijsbergsla rauwGroente1411,40,21,2
IJskoffieNiet-alcoholische dranken722,710,22,30
IJsthee lightNiet-alcoholische dranken20,10,20,10
IJsthee met suiker 5 tot 7 g koolhydratenNiet-alcoholische dranken2506,200
IJsthee met suiker en zoetstofNiet-alcoholische dranken180,14,10,10
Inktvis rauwVis, schaal- en schelpdieren7316010
Inktvisringen gefrituurd in plantaardige olieVis, schaal- en schelpdieren44026,213,831,10,2
Instantaardappelpuree bereid met halfvolle melkAardappelen en knolgewassen964,116,51,31,1
Instantaardappelpuree bereid met waterAardappelen en knolgewassen711,711,81,61
Instantaardappelpuree gemiddeld bereidAardappelen en knolgewassen832,914,11,51,1
Irish coffeeAlcoholische dranken1660,76,78,70
Jackfruit in water blikFruit1810,80,24,9
Jacobsschelpen rauwVis, schaal- en schelpdieren8316,82,40,80
JamSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen2480,360,80,11,2
Jenever jongeAlcoholische dranken1960000
Jenever oudeAlcoholische dranken2000100
JodekoekGebak en koek5054,565,224,91,2
JohannesbroodpitmeelGraanproducten en meelsoorten1873,23,31,374,7
JoppiesausHartige sauzen3460,822,8280
Jus 25% vet gebonden bereid met juspoederHartige sauzen2331722,30,2
Jus 25% vet gebonden bereid zonder juspoederHartige sauzen2230,12,723,50
Jus 25% vet ongebonden bereid met juspoederHartige sauzen23014,822,90,2
Jus 25% vet ongebonden bereid zonder juspoederHartige sauzen2190,10,224,20
Jus 5% vet gebonden bereid met juspoederHartige sauzen760,96,850,2
Jus 5% vet gebonden bereid zonder juspoederHartige sauzen5302,64,70
Jus 5% vet ongebonden bereid met juspoederHartige sauzen690,94,65,10,2
Jus 5% vet ongebonden bereid zonder juspoederHartige sauzen44004,80
Jus 50% vet gebonden bereid met juspoederHartige sauzen4291,17,143,90,2
Jus 50% vet gebonden bereid zonder juspoederHartige sauzen4360,32,947,10
Jus 50% vet ongebonden bereid met juspoederHartige sauzen4311,14,945,10,2
Jus 50% vet ongebonden bereid zonder juspoederHartige sauzen4390,30,448,50
Jus 75% vet gebonden bereid met juspoederHartige sauzen6251,27,365,60,2
Jus 75% vet gebonden bereid zonder juspoederHartige sauzen6500,43,270,60
Jus 75% vet ongebonden bereid met juspoederHartige sauzen6321,25,167,40,2
Jus 75% vet ongebonden bereid zonder juspoederHartige sauzen6580,40,672,70
Jus gemiddeld ongebonden bereid zonder juspoederHartige sauzen3400,20,337,60
Jus zonder vet bereid met juspoederHartige sauzen280,94,60,70,2
JuspoederKruiden en specerijen34210,855,28,22,4
Kaas 10+Kaas18732,20,26,40
Kaas 20+Kaas24634,50120
Kaas 20+ natriumarmKaas26436,70130
Kaas 30+ gemiddeldKaas28030,1017,70
Kaas 30+ jong belegenKaas27829,3017,90
Kaas 30+ oudKaas30731,70200
Kaas 35+Kaas30227,3020,40
Kaas 40+ natriumarmKaas33929,4024,60
Kaas 45+Kaas35725,4027,30
Kaas 48+ natriumarmKaas38126,1030,70
Kaas 50+Kaas38022,9032,10
Kaas blauwschimmel RoquefortKaas357190310
Kaas Brie 50+Kaas31823025,10
Kaas Brie 60+Kaas369171330
Kaas Camembert 30+Kaas223240140
Kaas Camembert 45+Kaas30625022,80
Kaas CheddarKaas41525,50,134,40
Kaas Edammer 40+Kaas32425,5024,30
Kaas EmmentalerKaas387290300
Kaas FetaKaas27416,60,622,80
Kaas Goudse 48+ gemiddeldKaas37022,9030,60
Kaas Goudse 48+ jongKaas36422,8029,60
Kaas Goudse 48+ oudKaas41424,60,133,70
Kaas huttenkaseKaas9211,22,33,90
Kaas MascarponeKaas4557,60,3470
Kaas Mozzarella gemaakt van koemelkKaas25318,70,719,50
Kaas rauwmelkse 48+Kaas392260320
Kaas RicottaKaas14183,910,30
Kaas StiltonKaas38821,30,133,40
Kaas Turkse 60+ obv koemelk blikKaas28712,70,4260
Kaas verse light 8% vetKaas13211,32,58,50
Kaas witte 45+Kaas24717,10,619,60
Kaasbroodje van bladerdeegHartige snacks en zoutjes4811039,830,91,5
KaascroissantBrood40110,63921,92,3
Kaasfondue huishoudelijk bereidSamengestelde gerechten32321,41,824,20
KaaskoekjeHartige snacks en zoutjes49513,341,930,11,8
Kaaspannenkoek huishoudelijk bereidSamengestelde gerechten23911,323,310,81,3
Kaassalade lunch/borrelHartig broodbeleg42296,839,40,4
Kaassaus op basis roux bereidHartige sauzen1275,55,69,10,2
Kaasschnitzel vegetarisch onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers29111,42615,22,4
KaassoesjeHartige snacks en zoutjes31768,628,50,5
Kaassouffle bereid met vloeibaar frituurvetHartige snacks en zoutjes3597,329,823,11
Kaassouffle diepvries onbereidHartige snacks en zoutjes3048,132,815,41,1
Kabeljauw bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren9823,500,40
Kabeljauw gekooktVis, schaal- en schelpdieren10523110
Kabeljauw rauwVis, schaal- en schelpdieren7517,500,60
Kabeljauwfilet gebakken/gestoofdVis, schaal- en schelpdieren11821,50,63,30
Kaisoi rauwGroente323500,1
Kalfsbraadworst gebakkenVlees en gevogelte23722,90,4160
Kalfsbraadworst rauwVlees en gevogelte21717,20,516,10,5
Kalfsentrecote bereidVlees en gevogelte16627,506,30
Kalfsentrecote rauwVlees en gevogelte15021,407,20
Kalfsfricandeau bereidVlees en gevogelte12125,202,20
Kalfsfricandeau rauwVlees en gevogelte1112202,60
Kalfsgehakt rauwVlees en gevogelte214190,315,10,3
Kalfsgehakt rul gebakkenVlees en gevogelte28627,10,219,60,1
Kalfshersenen rauwVlees en gevogelte1089080
Kalfslappen mager bereidVlees en gevogelte14228,403,10,1
Kalfslappen mager rauwVlees en gevogelte10421,801,90
Kalfslever bereidVlees en gevogelte17227,925,80,1
Kalfslever rauwVlees en gevogelte10817,723,30
Kalfsoester bereidVlees en gevogelte14328,803,10,1
Kalfsoester rauwVlees en gevogelte10822,901,90
Kalfsriblappen bereidVlees en gevogelte1972709,90
Kalfsriblappen rauwVlees en gevogelte16720,609,40
Kalfsschenkel bereidVlees en gevogelte14027,503,30,2
Kalfsschenkel rauwVlees en gevogelte11221,302,90
Kalfsschnitzel ongepaneerd bereidVlees en gevogelte14429,402,90,1
Kalfsschnitzel ongepaneerd rauwVlees en gevogelte10422,401,60
Kalfssukadelappen bereidVlees en gevogelte1582705,50,1
Kalfssukadelappen rauwVlees en gevogelte11717,705,10
Kalfstong rauwVlees en gevogelte16817,6010,90
Kalfsvink gebakkenVlees en gevogelte18630,10,37,20
Kalfsvink rauwVlees en gevogelte15920,708,50
Kalfsvlees gemiddeld rauwVlees en gevogelte12721,304,70
Kalfsvlees meer dan 5 g vet gemiddeld rauwVlees en gevogelte15920,408,60
Kalfsvlees minder dan 5 g vet gemiddeld rauwVlees en gevogelte1052201,80
Kalfsvleesreepjes gebakkenVlees en gevogelte18527,108,50,2
Kalfsvleesreepjes rauwVlees en gevogelte982201,10
Kalfszwezerik rauwVlees en gevogelte8918,401,70
Kalkoen rauwVlees en gevogelte14121,8060
Kalkoenfilet (vleeswaar)Vleeswaren11319,83,22,40
Kalkoenfilet rauwVlees en gevogelte11024,801,20
KaneelKruiden en specerijen316456324,4
KappertjesGroente432,44,90,93,2
Kapucijners blik/glasPeulvruchten1087,114,80,86,5
Kapucijners gedroogdPeulvruchten30520431,519,9
Kapucijners gekooktPeulvruchten1279,515,70,98,9
Kapucijners jonge blik/glasPeulvruchten935,713,20,75,5
KarameldessertsausSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3022,763,93,90
KarnemelkMelk en melkproducten3033,60,20
Karnemelk met vruchtenMelk en melkproducten513,38,20,50
Kastanje rauwNoten en zaden1894352,74,1
KatenspekVleeswaren309141,227,60
Kauwbonbon fruitsmaakSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen395182,96,60,1
KauwgomSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen28007000
Kauwgom zonder suikerSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen1710,166,40,62,4
KaviaarVis, schaal- en schelpdieren28124020,50
KefirMelk en melkproducten403,53,11,50
Kerrie djawaKruiden en specerijen3701236,51425
Kersen op siroop blik/glasFruit630,614,20,30,5
Kersen zoeteFruit570,911,50,40,9
Kersen zureFruit5211102,1
Kerstomaat rauwGroente300,93,90,81,9
Kervel gedroogdKruiden en specerijen3032338411,3
Kervel versKruiden en specerijen4443,612,4
Ketchup hot chilliHartige sauzen1011,223,30,10,8
Ketjap zoetHartige sauzen2343,55500
Ketjap zoet natriumarmHartige sauzen2384,55500,1
Ketjap zoutHartige sauzen2112,85000
KetjapsausHartige sauzen2531,6610,11
KeukenstroopSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen32808200
Kidneybonen rode blik/glasPeulvruchten1168,215,10,78,5
Kidneybonen rode blik/glas geen zout toegevoegdPeulvruchten1027,7130,76,6
Kidneybonen rode gedroogdPeulvruchten29522,136,91,423,4
Kidneybonen rode gekooktPeulvruchten1158,313,90,79,8
Kikkererwten blik/glasPeulvruchten1407,917,92,57,2
Kikkererwten blik/glas geen zout toegevoegdPeulvruchten1176,813,52,56,5
Kikkererwten gekooktPeulvruchten1387,615,938,8
Kikkererwten geroosterd leblebi TurksHartige snacks en zoutjes40021,353,68,113,7
Kikkers/muizen fondant met chocoladeSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen393184,75,30,9
Kinderkoekje gemiddeldGebak en koek4507,670,614,82,2
Kindervoeding maaltijd 15 mndSamengestelde gerechten703,691,91,5
Kindervoeding maaltijd 18 mndSamengestelde gerechten823,310,52,61,6
Kip cordon bleu rauwVlees en gevogelte150224,44,80,5
Kip drumstick met vel rauwVlees en gevogelte14719,107,90
Kip met vel bereidVlees en gevogelte22625,3013,80
Kip met vel rauwVlees en gevogelte21818,30160
Kip zonder vel bereidVlees en gevogelte18327,308,20
Kip zonder vel rauwVlees en gevogelte13920,506,30
Kip-kerriesalade lunch/borrelHartig broodbeleg2858,86,924,31,8
Kip/bout zonder vel gegrildVlees en gevogelte18828,50,67,90
Kipburger gepaneerd bereidVlees en gevogelte30714,59,923,20
Kipfilet (vleeswaar)Vleeswaren12517,53,44,40
Kipfilet bereidVlees en gevogelte15830,903,80
Kipfilet gepaneerd rauwVlees en gevogelte13121,55,62,30,6
Kipfilet omhuld met beslag rauwVlees en gevogelte115213,220,2
Kipfilet rauwVlees en gevogelte10923,301,80
Kipkorn bereid met vloeibaar vetHartige snacks en zoutjes38111,616,529,70,8
Kipkorn diepvries onbereidHartige snacks en zoutjes29311,616,519,72
Kipnuggets bereid in ovenHartige snacks en zoutjes25914,418,413,72,5
Kipnuggets bereid met frituurvetHartige snacks en zoutjes27717,512,217,12,5
Kippenei biologisch gekooktEieren13612,709,50
Kippenei gebakkenEieren22014,40,917,60
Kippenei gekookt gemiddeldEieren12812,308,80
Kippenei mais gekooktEieren14813010,70
Kippenei rauw gemiddeldEieren13212,30,29,10
Kippeneidooier gekooktEieren361160330
Kippeneidooier rauwEieren36116,70,232,60
KippeneipoederEieren574463420
Kippengehakt rauwVlees en gevogelte14721,506,80
Kippenlever rauwVlees en gevogelte12819,115,40
KippenvetVetten en oliën900001000
Kiprollade bereidVlees en gevogelte166241,770
Kiprollade rauwVlees en gevogelte17520,60,210,30
Kipsate met saus bereidSamengestelde gerechten17513,19,19,31,2
Kipsate salade lunch/borrelHartig broodbeleg2629,616,517,31
Kipschnitzel gepaneerd rauwVlees en gevogelte15619,15,66,10,6
Kipschnitzel krokant rauwVlees en gevogelte26513,619,214,61,2
Kipschnitzel sate gepaneerd rauwVlees en gevogelte20614,816,58,52,4
Kiwi geleFruit66112,40,31,4
Kiwi gemiddeldFruit64111,40,62
Kiwi groeneFruit620,910,80,82,3
Klaroen rauwGroente564711,5
KletskopGebak en koek4925,759,225,42
Knackebrod gemiddeldBrood37611,663,65,612,7
Knackebrod goudbruinBrood41012,372,36,65,8
Knackebrod lichtgewichtBrood33410591,522
Knackebrod sesamBrood42112,867,89,85,1
Knackebrod vezelrijkBrood35013486,523,9
Knackebrod volkorenBrood36310,964413,7
Knakworst blik/glasVlees en gevogelte201123,815,40,1
Knakworst magere blik/glasVlees en gevogelte13612670,3
Knakworst runder blik/glasVlees en gevogelte180137110,3
Knoflook bereid zonder vetGroente1275,623,80,32,7
Knoflook rauwGroente1586,4310,52,1
Knoflooksaus 20 tot 30% olieHartige sauzen2460,813,4210
Knoflooksaus 30 tot 40% olieHartige sauzen37811236,20,2
Knolraap gekooktGroente170,620,22,2
Knolraap rauwGroente310,94,80,32,7
Knolselderij rauwGroente382504,9
Koek gevulde gemiddeldGebak en koek4116,459,915,82
Koek gevulde met roomboterGebak en koek4157,158,716,51,9
Koek gevulde zonder roomboterGebak en koek4065,261,714,92,1
Koek met gelei/appelvullingGebak en koek3983,365,513,31,5
Koekje gemiddeldGebak en koek4755,765,220,72,6
Koekje krakelingGebak en koek4976,761,124,81,3
Koekje met notenGebak en koek5096,664,924,13,1
Koekje met noten en chocoladeGebak en koek5177,555,528,73,3
Koekje suikervrijGebak en koek4336,663,721,43,4
Koffie bereidNiet-alcoholische dranken10,20,100
Koffie cappuccino vers bereidNiet-alcoholische dranken311,82,31,70
Koffie latte macchiato vers bereidNiet-alcoholische dranken462,53,42,50
Koffie oploscappuccino bereidNiet-alcoholische dranken371,24,71,30,3
Koffie oploscappuccino poederNiet-alcoholische dranken40713,952,414,93,8
Koffie wiener melange oplos bereidNiet-alcoholische dranken4617,11,50,2
Koffie wiener melange oplos poederNiet-alcoholische dranken4279,465,913,61,8
KoffiebroodjeGebak en koek3495,848,414,12,7
KoffiecreamerVleesvervangers en zuivelvervangers5602,158,435,30
Koffiemelk halfvolleMelk en melkproducten110711,24,10
Koffiemelk magereMelk en melkproducten579,94,300
Koffiemelk volleMelk en melkproducten1457,511,47,70
KoffieroomMelk en melkproducten2103,33,820,20
Kokos geraspt gedroogdFruit6747,18,664,814,4
KokosbroodSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4263,258,718,65,6
Kokosdrink met suiker verrijkt met calcium en vitaminesVleesvervangers en zuivelvervangers250,22,41,60,1
Kokosdrink zonder suikerVleesvervangers en zuivelvervangers260,31,31,91
KokoskoekGebak en koek51765330,82
KokosmakronenGebak en koek45545921,25,9
KokosmeelGraanproducten en meelsoorten34320,11812,837,7
KokosmelkVleesvervangers en zuivelvervangers1731,42,517,40,5
KokosnootvleesFruit40643409
KokosolieVetten en oliën8920099,10
Kokoswater naturelNiet-alcoholische dranken1804,500
Komijnekaas 48+ gemiddeldKaas37022,90,430,50,1
Komijnzaad gedroogdKruiden en specerijen42718342210,5
Komkommer gekooktGroente171300,3
Komkommer met schil rauwGroente130,71,30,40,6
Komkommersalade lunch/borrelHartig broodbeleg2380,86,5230,5
Komkommerschijven zoetzuur glasGroente90,7100,9
Konijn tam rauwVlees en gevogelte174210100
Konijn wild rauwVlees en gevogelte12520050
KookroomMelk en melkproducten2122,4520,20,1
Kookroom lightMelk en melkproducten1013,25,87,20
Kool Chinese rauwGroente171202,5
Kool groene gekooktGroente211,52,30,22,2
Kool groene rauwGroente362,44,10,24,1
Kool rode blik/glasGroente400,87,90,22
Kool rode gekooktGroente231,3302,9
Kool rode met appeltjes blik/glasGroente580,811,90,32,2
Kool rode met appeltjes diepvries gekooktGroente571,19,912,2
Kool rode met appeltjes huishoudelijk bereidGroente520,98,31,12,4
Kool rode rauwGroente272303,6
Kool witte rauwGroente302402,8
Koolraap gekooktGroente330,75,80,13
Koolraap rauwGroente300,750,13
Koolrabi gekooktGroente31240,32
Koolrabi rauwGroente310,94,70,32,8
Koolvis (Alaska) gestoomdVis, schaal- en schelpdieren12027,401,20
Koolvis (Alaska) rauwVis, schaal- en schelpdieren7216,400,70
Koolvis (Atlantisch) bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren10824,501,20
Koolvis (Atlantisch) gekooktVis, schaal- en schelpdieren1142501,50
Koolvis (Atlantisch) rauwVis, schaal- en schelpdieren821801,10
Koolzaadolie/RaapzaadolieVetten en oliën8990099,90
Kousenband gekooktGroente292,72,50,23,5
Kousenband rauwGroente433701,3
Krab in water blikVis, schaal- en schelpdieren8518,101,40
Krabsalade lunch/borrelHartig broodbeleg2825,211,5240,1
Kreeft gekooktVis, schaal- en schelpdieren8619,700,80
Krenten gedroogdFruit32627509
KristalsuikerSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen400010000
Kroepoek naturelHartige snacks en zoutjes5163,562281
Kropsla gekooktGroente22220,41,2
Kropsla rauwGroente131,40,30,41,2
Kruidenbitter BerenburgAlcoholische dranken1890000
KruidenboterVetten en oliën6231,22,167,70,5
Kruidenmix met gedroogde groente onbereidKruiden en specerijen3119,5573,85,2
KruidenpaneermeelGraanproducten en meelsoorten34310,365,13,73,9
Kruidenpasta/boemboeKruiden en specerijen306425,620,41,7
Kruidenthee oplos gezoet bereidNiet-alcoholische dranken1904,700
Kruidenthee oplos gezoet poederNiet-alcoholische dranken372092,900,1
KruidnagelKruiden en specerijen431652209,6
KruidnotenGebak en koek4425,877,111,82
Kruidnoten met chocolade gemiddeldGebak en koek4886,265,921,62,6
Kruidnoten met chocolade puurGebak en koek4826,163,421,74,3
Kruidnoten met chocolade witteGebak en koek4916,168,521,21,1
Kruimelvlaai met puddingGebak en koek2865,243101,3
Kruimelvlaai met vruchtenGebak en koek1993,330,96,41,7
KruisbessenFruit490,9902,4
Kuit/hom gebakkenVis, schaal- en schelpdieren26213,93,921,20,2
Kuit/hom van bokkingVis, schaal- en schelpdieren15524,506,30
KumquatFruit520,99,10,53,8
Kwark halfvolleMelk en melkproducten777,543,20
Kwark magereMelk en melkproducten518,43,800
Kwark magere lactosevrijMelk en melkproducten579,83,80,20
Kwark volleMelk en melkproducten1187,53,680
Kwark vruchten-/vanille- magere met zoetstofMelk en melkproducten477,24,10,10,3
KwarktaartGebak en koek2185,521,412,20,5
Kweekzalm bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren22025,2013,20
Kweekzalm rauwVis, schaal- en schelpdieren179200110
Lammetjespap bereid met volle melkMelk en melkproducten843,99,83,20,3
Lamsbout bereidVlees en gevogelte25625,6017,10
Lamsbout rauwVlees en gevogelte17419,2010,80
Lamsgehakt gebakkenVlees en gevogelte25230,40,314,40
Lamsgehakt/schapengehakt rauwVlees en gevogelte21819,3015,70
Lamskarbonade bereidVlees en gevogelte35025,8027,50
Lamskarbonade rauwVlees en gevogelte22319,2016,30
Lamsnier rauwVlees en gevogelte911702,60
Lamsschouder bereidVlees en gevogelte28427,9019,10
Lamsschouder rauwVlees en gevogelte18720011,90
Lamsvlees meer dan 10 g vet rauw gemiddeldVlees en gevogelte22119,30160
Lamsvlees minder dan 10 g vet rauw gemiddeldVlees en gevogelte15820,708,30
Lamszadel bereidVlees en gevogelte30824,7023,20
Lamszadel rauwVlees en gevogelte25618,6020,20
Lange vingersGebak en koek4027,284,83,51
Lasagne bolognese koelverse maaltijdSamengestelde gerechten162912,18,41
Lekkerbekje gefrituurd in plantaardige olieVis, schaal- en schelpdieren210198,211,20,2
Leverkaas/Berliner leverworstVleeswaren31912,34,527,60,2
LeverpasteiVleeswaren31814,21,728,30
LeverworstVleeswaren29414,51,825,30,5
Leverworst hausmacherVleeswaren26615,45,220,40
LijnzaadNoten en zaden47719133134,8
LijnzaadolieVetten en oliën900001000
Likeur 15-25 vol% alcAlcoholische dranken24202900
Likeur meer dan 25 vol% alcAlcoholische dranken29102900
Likeur met room 15-25 vol% alcAlcoholische dranken2942,722,711,80
Likeur minder dan 15 vol% alcAlcoholische dranken20002900
LimoenFruit410,77,70,22,8
Linzen blik/glas geen zout toegevoegdPeulvruchten937,712,50,53,8
Linzen bruine blik/glasPeulvruchten1127,615,60,85,8
Linzen groene en bruine gedroogdPeulvruchten30621431,518
Linzen groene en bruine gekooktPeulvruchten998,811,60,75,3
Linzen rode gekooktPeulvruchten1107,716,10,64,8
Loempia diepvries onbereidHartige snacks en zoutjes1526,121,24,51,3
Loempia gefrituurd in plantaardige olieHartige snacks en zoutjes1817,118,68,22
LuiksewafelGebak en koek4465,757,121,31,5
Luncheon meat blikVleeswaren27912,93,323,80,2
Lupinebonen gedroogdPeulvruchten32433,12,89,547,4
LycheeFruit720,916,10,11
Maaltijdsalade met kip, pasta en dressingSamengestelde gerechten1275,110,66,81
Maaltijdsoep met peulvruchten en vleesSoepen996,39,33,33,4
Maaltijdsoep met peulvruchten zonder vleesSoepen583,3713,8
MaanzaadNoten en zaden45519,22,435,624
Macadamianoten ongezoutenNoten en zaden7537,85,476,18
MadeiraAlcoholische dranken16601000
Mais blik/glasGroente912,914,81,53,2
Maiskiemolie/maisolieVetten en oliën900001000
MaismeelGraanproducten en meelsoorten3636,176,71,78,3
MaismoutstroopSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen2872,369,400
Maiswafel naturel met zoutBrood3857,4851,12,5
MaizenaGraanproducten en meelsoorten3540,386,90,40,8
Majoraan gedroogdKruiden en specerijen3191342718,1
Makreel bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren24824,4016,70
Makreel gestoomdVis, schaal- en schelpdieren31519,50,526,10
Makreel in olie blikVis, schaal- en schelpdieren267200,120,70,1
Makreel in water blikVis, schaal- en schelpdieren25718,6020,30
Makreel rauwVis, schaal- en schelpdieren23318017,90
Makreelfilet gerooktVis, schaal- en schelpdieren30121,1024,10
MaltesersSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen5008,361,524,31,2
MandarijnFruit460,79,90,10,9
Mandarijnen op siroop blik/glasFruit590,51400,3
MangoFruit660,614,30,21,6
MangochutneyHartige sauzen2150,7520,11,4
Manti gevulde pasta gekookt TurksSamengestelde gerechten1457,423,42,21,3
Margarine 80% vet meer dan 24 g verzadigde vetzuren gezoutenVetten en oliën7190,10,379,70
Margarineproduct 45% vet minder dan 17 g verzadigde vetzuren ongezoutenVetten en oliën4060,20,2450
Margarineproduct 60% vet meer dan 17g verzadigde vetzuren gezoutenVetten en oliën5320,20,2590
Margarineproduct 60% vet minder dan 17 g verzadigde vetzuren ongezoutenVetten en oliën5410,10,1600
MarmeladeSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen2600,363,90,20,8
MarmercakeGebak en koek3965,644,921,21,7
MarsepeinSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4205,364,215,32,2
MarshmallowsSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3294,677,30,10,2
MayonaiseHartige sauzen6641,13,671,60,2
Mayonaiseproduct circa 35% olieHartige sauzen3380,510,532,70
Mayonaiseproduct met olijfolieHartige sauzen6421,11,9700,1
Mayonaiseproduct met yoghurtHartige sauzen2810,913250,3
Meergranenbrood bruin met zadenBrood25512,237,84,57,1
Meergranenbrood gemiddeld van wit en bruin met zadenBrood26112,339,14,86,2
Meergranenbrood wit met zadenBrood26712,540,455,4
Meergranenbroodje bruin hardBrood29412,943,85,96,8
Meergranenbroodje bruin zachtBrood28313,438,76,86,4
Meergranenrijst gekooktGraanproducten en meelsoorten1403,629,60,61,1
Meergranenrijst rauwGraanproducten en meelsoorten3519741,52,7
Melk gecondenseerde met suikerMelk en melkproducten3308,154,78,80
Melk halfvolleMelk en melkproducten453,44,71,40
Melk magereMelk en melkproducten353,74,90,10
Melk rauweMelk en melkproducten713,44,44,40
Melk volleMelk en melkproducten613,34,53,40
MelkchocoladeSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen54875234,12,8
Melkchocolade met gepofte rijstSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen5317,155,230,72,9
Melkchocolade met hazelnotenSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen5627,750,235,93,7
Melkchocolade met hazelnoten zonder suikerSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4988,946,535,48
Melkchocolade met rozijnenSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen5016,255,927,43
Melkchocolade suikervrijSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4857,147,834,76,7
Melkpoeder magereMelk en melkproducten34935,450,50,60
Melkpoeder volleMelk en melkproducten47823,937260
Meloen cantaloupeFruit380,87,90,20,9
Meloen gemiddeldFruit310,56,900,5
Meloen op siroop blik/glasFruit800,51901
MentosSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen387092,51,90
Mergpijpje gevuld met cake en cremeGebak en koek4572,762,721,60,6
MeringueSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3820,59500
MetworstVleeswaren48422,32,742,50,8
Mierikswortel rauwKruiden en specerijen804,5110,37,5
Mihoen gekooktGraanproducten en meelsoorten1031,8230,21
Milkshake met vers fruitMelk en melkproducten972,417,21,90,4
Mineraalwater met en zonder koolzuur gemiddeldNiet-alcoholische dranken00000
Minicracker met smaakjeBrood43510,468,312,63,5
Minicracker naturelBrood44210,969,312,92,7
MispelFruit500,510,60,21,7
Mix seasoning Mexicaans onbereidKruiden en specerijen3181248,85,711,5
Mix voor marinade poeder onbereidKruiden en specerijen2858,450,54,35,1
Mix voor nasi/bami onbereidKruiden en specerijen3001145,85,810,6
MoedermelkMelk en melkproducten661,17,43,50
Moerbeibessen rauwFruit451,48,10,41,7
Molsla rauwGroente553811,2
Mosselen gebakken/gefrituurd in plantaardige olieVis, schaal- en schelpdieren26817,27,2190
Mosselen gekooktVis, schaal- en schelpdieren12517,27,23,10
Mosselen in zuur glasVis, schaal- en schelpdieren10617,22,23,10
Mosselen rauwVis, schaal- en schelpdieren6711,11,91,70
MosterdKruiden en specerijen1296,76,67,83
Mosterd natriumarmKruiden en specerijen1266,53,19,51
Muesli krokante met chocoladeGraanproducten en meelsoorten44510,260,416,18,6
Muesli krokante met chocolade verrijkt met vezelGraanproducten en meelsoorten4489,455,818,112,3
Muesli krokante met fruitGraanproducten en meelsoorten4198,965,811,39,3
Muesli krokante met fruit verrijkt met vezelGraanproducten en meelsoorten4308,259,215,112,3
Muesli krokante met notenGraanproducten en meelsoorten45410,260,117,58
Muesli krokante met noten en chocoladeGraanproducten en meelsoorten43610,76313,98,4
Muesli krokante met noten verrijkt met vezelGraanproducten en meelsoorten4569,853,619,812,2
Muesli krokante naturelGraanproducten en meelsoorten42210,866,110,88,5
Muesli met fruit en notenGraanproducten en meelsoorten3659,157,299,6
Muesli met fruit zaden en pittenGraanproducten en meelsoorten35911,452,98,512,7
Muesli met fruit/naturelGraanproducten en meelsoorten34110,756,65,312
MueslikoekGebak en koek3946,554,116,13,3
MueslireepGebak en koek4558,264,816,86
Mueslireep met chocoladeGebak en koek4727,961,720,25,8
Mueslireep verrijkt met vezelGebak en koek4449,459,31612,7
Muisjes gestampte/roze&witte/blauwe&witteSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4022922,42,2
MultivruchtensapNiet-alcoholische dranken470,410,70,10,3
Mungbonen gekooktPeulvruchten1027,613,30,47,6
Munt versKruiden en specerijen493,85,10,73,5
MuskaatwijnAlcoholische dranken162013,700
Nagelkaas friese/leidse 20+Kaas24033,1011,90
Nagelkaas friese/leidse 40+Kaas34127,3025,70
Nasi goreng met eiSamengestelde gerechten1444,422,43,90,9
Nasischijf diepvries gefrituurd in plantaardige olieHartige snacks en zoutjes2985,830,716,70,7
Nasischijf diepvries onbereidHartige snacks en zoutjes1975,331,45,40,7
NectarineFruit3616,50,11,1
NetmeloenFruit270,5600,4
NogaSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4696,572,116,72,1
Noga met chocoladeSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4897,264,221,83,3
Noodles instant bereidGraanproducten en meelsoorten2273,427,811,11,4
Noodles instant onbereidGraanproducten en meelsoorten46110,264,617,23,6
Noodlesoep bereidSoepen861,711,73,40,7
NootmuskaatKruiden en specerijen536645364
Noten amandelen met vliesje gezoutenNoten en zaden62225,4553,410,2
Noten amandelen zonder vliesje gezoutenNoten en zaden63121,77,155,87
Noten gemengd gezoutenNoten en zaden65618,31158,36,8
Noten gemengd met cranberry ongezoutenNoten en zaden5551529,540,46,3
Noten gemengd ongezoutenNoten en zaden65818,18,959,66,7
Noten macadamia gezoutenNoten en zaden7537,85,476,18
Noten pistache ongezoutenNoten en zaden59223,810,848,39,5
Notenpasta 100% noten ongezoutenHartig broodbeleg63919,810,955,96,6
Notenrijst gekookt met geconfijt fruit, noten en zadenGraanproducten en meelsoorten2065,630,86,32
Notenrijst rauw met geconfijt fruit, noten en zadenGraanproducten en meelsoorten3857,951,715,15,6
NotentaartGebak en koek4677,646,727,22,5
Nuggets vegetarisch obv tarwe/erwt diepvries onbereidHartige snacks en zoutjes2888,426,515,73,6
OestersVis, schaal- en schelpdieren57641,90
OestersausKruiden en specerijen1051,524,30,20,3
Okra rauwGroente231,91,80,23,2
Olie plantaardig gemiddeldVetten en oliën8980,1099,70
Oliebol gevuld met krenten en rozijnenGebak en koek2595,937,98,72,5
Oliebol ongevuldGebak en koek2456,532,29,61,9
OlijfolieVetten en oliën900001000
Olijven gemiddeld in water blik/glasFruit1220,90,811,65,6
Olijven groen in water blik/glasFruit1130,90,5114
Olijven zwart in water blik/glasFruit1620,91,71412,5
Omelet ham-kaasSamengestelde gerechten20911,50,817,60
Omelet met aardappel Spaanse tortillaSamengestelde gerechten13768,18,81
Omelet met aardappel, groente en spek Spaanse tortillaSamengestelde gerechten1266,54,48,91,1
Omelet/roereiSamengestelde gerechten16110,20,713,10
OntbijtkoekGebak en koek308369,51,23,6
Ontbijtkoek gemberGebak en koek3182,770,72,12,6
Ontbijtkoek met chocoladeGebak en koek3162,867,13,33,5
Ontbijtkoek met kandijGebak en koek3122,871,512,6
Ontbijtkoek met notenGebak en koek337466,25,43,9
Ontbijtkoek met noten en vruchtenGebak en koek3434,563,76,93,9
Ontbijtkoek minder suikerGebak en koek2873,259,21,512
Ontbijtkoek verrijkt met vezelGebak en koek2852,862,40,98,1
Ontbijtkoek volkorenGebak en koek3083,167,71,74,5
Ontbijtkoek zonder suikerGebak en koek2382,953,21,217
Ontbijtproduct 7 granen ontbijtGraanproducten en meelsoorten34212,164,12,18,9
OntbijtspekVleeswaren31215,70,527,50
Ontbijtspek gegrildVleeswaren26115,20,522,10
Oploskoffie poederNiet-alcoholische dranken1147,83,10,234,1
OranjekoekGebak en koek3754,766,39,71,8
Oregano gedroogdKruiden en specerijen36011491015
OssenworstVleeswaren16618,61,19,41,2
Ovenbitterbal diepvries onbereidHartige snacks en zoutjes2467,921,314,11,2
OvenchipsHartige snacks en zoutjes4116,472,89,35,1
Ovenfrites diepvries bereid in ovenAardappelen en knolgewassen2133,832,66,64,2
Ovenkroket vegetarisch diepvries onbereidHartige snacks en zoutjes2615,22415,43,1
Ovenkroket vlees diepvries onbereidHartige snacks en zoutjes2478,121,5141,2
PaardenrookvleesVleeswaren10321,70,91,40
Paardenvlees rauwVlees en gevogelte9922,4010
Paksoi gekooktGroente171,61,70,21
Paksoi rauwGroente1411,40,21,2
Paling bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren20724,3012,20
Paling gerooktVis, schaal- en schelpdieren35119,1030,50
Paling rauwVis, schaal- en schelpdieren37214035,10
PalingworstVleeswaren30813426,60,1
PalmolieVetten en oliën8990099,90
PalmpitolieVetten en oliën8990099,90
PaneermeelGraanproducten en meelsoorten35711,669,91,68,1
Pangasius bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren8918,601,60
Pangasius rauwVis, schaal- en schelpdieren7414,901,60
Panharing rauwVis, schaal- en schelpdieren199160150
Pannenkoek appel-rozijnen- huishoudelijk bereidSamengestelde gerechten2007,330,251,7
Pannenkoek glutenvrij huishoudelijk bereidGraanproducten en meelsoorten1715,122,96,50,2
Pannenkoek huishoudelijk bereid met margarineGraanproducten en meelsoorten2068,329,25,81,6
Pannenkoek huishoudelijk bereid met vloeibare margarineGraanproducten en meelsoorten1765,724,25,91,6
Pannenkoek kant-en-klaar naturelGraanproducten en meelsoorten2265,327,79,82,1
Pannenkoek volkoren huishoudelijk bereid met margarineGraanproducten en meelsoorten1806,622,46,53,1
Pap bloemkarnemelkseMelk en melkproducten523,77,80,50,1
PapajaFruit390,57,80,31,7
Paprika gekookt gemiddeldGroente270,94,80,11,8
Paprika gevuld met gehaktSamengestelde gerechten1455,76,510,41,4
Paprika groene rauwGroente190,82,50,12,5
Paprika rauw gemiddeldGroente250,84,20,11,9
PaprikapoederKruiden en specerijen35915351320,9
Paranoten gezoutenNoten en zaden68714,32,667,17,5
Parelgort rauwGraanproducten en meelsoorten3359,163,5213,4
PassievruchtFruit522,65,70,43,3
Pasta glutenvrij gekooktGraanproducten en meelsoorten1433,629,510,9
Pasta glutenvrij rauwGraanproducten en meelsoorten358973,72,52,2
Pasta verrijkt met vezel gekooktGraanproducten en meelsoorten1344,425,60,64,4
Pasta verrijkt met vezel rauwGraanproducten en meelsoorten33611641,511
Pasta volkoren gekooktGraanproducten en meelsoorten1345,623,70,94,2
Pasta volkoren rauwGraanproducten en meelsoorten34413,3642,27,5
Pasta witte gemiddeld gekooktGraanproducten en meelsoorten1425,127,70,91,4
Pasta witte met ei gekooktGraanproducten en meelsoorten1244,723,40,82,2
Pasta witte rauwGraanproducten en meelsoorten35612,3721,53
Pasta witte vers gekooktGraanproducten en meelsoorten1294,923,91,31,3
Pasta witte zonder ei gekooktGraanproducten en meelsoorten1465,228,70,81,4
Pastagerecht carbonara huishoudelijk bereidSamengestelde gerechten1827,520,27,61
Pasteibakje zonder roomboterGraanproducten en meelsoorten5668,443,939,12,5
Pastinaak rauwGroente711,8111,14,7
Pate/smeerworst vegetarisch obv soja/erwtVleesvervangers en zuivelvervangers2356,85,519,93,6
Pate/smeerworst vegetarisch obv voedingsgistVleesvervangers en zuivelvervangers2184,69,317,52,8
Patrijs rauwVlees en gevogelte248350120
Pecannoten gebrand met olie gezoutenNoten en zaden7509,24,375,29,5
Pecannoten ongebrand ongezoutenNoten en zaden7219,24,4729,6
Peer met schilFruit550,211,70,32,2
PekelvleesVleeswaren18417,30,112,70
PennywafelGebak en koek5625,84738,52
Peper Spaanse rauwGroente301,84,20,31,8
Peper zoete gevuld met roomkaasHartige snacks en zoutjes1613,62,215,20,9
Peper zwarte/witteKruiden en specerijen3321152326,4
PepermuntSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3950,698,200
Pepers in zuur in blik/glasGroente140,81,90,10,8
PepselsHartige snacks en zoutjes38211,969,55,34,2
Peren gedroogdFruit28726509,6
Peren gedroogd geweektFruit830,618,902,8
Peren op siroop blik/glasFruit640,314,702
PerensapNiet-alcoholische dranken390,19,500,1
Perzik met schilFruit4017,20,12
Perzik zonder schilFruit4117,901,4
Perziken op siroop blik/glasFruit620,414,601
Pesto groeneHartige sauzen44494,442,82,6
Pesto rodeHartige sauzen36857352,4
Peterselie gedroogdKruiden en specerijen3092241410,3
Peterselie versKruiden en specerijen37410,85
Peultjes rauwGroente332502,5
Peulvruchten gemiddeld gedroogdPeulvruchten33523,143,63,916,4
Peulvruchten gemiddeld gekooktPeulvruchten1178,214,41,37,6
PiccalillyHartige sauzen531,38,21,31,8
Pijlinktvis bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren14625,804,70
PijnboompittenNoten en zaden67516,59,861,96,3
Pinda's dry roastedNoten en zaden5772411477
Pinda's gezoutenNoten en zaden62024,813,250,56,8
Pinda's omhuld met melkchocoladeNoten en zaden56816,135,539,14,8
Pinda's ongezoutenNoten en zaden62725,211,851,76,8
PindakaasHartig broodbeleg65422,51056,48
Pindakaas 100% pinda's ongezoutenHartig broodbeleg61126,511,649,18,6
Pindakaas lightHartig broodbeleg5351813,739,625,8
Pindakaas met stukjes pindaHartig broodbeleg6512015557,9
PindakoekGebak en koek51310,651,928,43,7
PindarotsjesSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen58215,83142,65,9
Pistachenoten gezoutenNoten en zaden59223,810,848,39,5
Pizza hawaii diepvries onbereidSamengestelde gerechten2218,527,48,21,8
Pizza met kaas en groenten diepvries onbereidSamengestelde gerechten2329,325,99,71,9
Pizza met mozzarella MargheritaSamengestelde gerechten2037,5238,61,7
Pizza met vis diepvries onbereidSamengestelde gerechten2259,625,391,9
Pizza met vlees diepvries onbereidSamengestelde gerechten2289,226,592
Pizza quattro formaggiSamengestelde gerechten2339,223,3111,7
Pizza salami diepvries onbereidSamengestelde gerechten2599,927,411,82
Pizza Turkse zonder toevoegingenSamengestelde gerechten2047,633,73,72,8
Plantaardig alternatief voor Goudse kaas obv kokosolieVleesvervangers en zuivelvervangers2680,317,421,51,7
Plantaardig alternatief voor room obv haverVleesvervangers en zuivelvervangers1360,88,1110,4
Plantaardig alternatief voor room obv sojaVleesvervangers en zuivelvervangers1612,22,615,70,5
Plantaardig alternatief voor roomijs/yoghurtijs obv kokosVleesvervangers en zuivelvervangers1951,421,811,20,7
Plantaardig alternatief voor yoghurt obv kokos zonder suikerVleesvervangers en zuivelvervangers1501,53,214,40,5
PleegzusterbloedwijnAlcoholische dranken15401400
PoedersuikerSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen39609900
Poeng rauwGroente311601,5
Poffertjes huishoudelijk bereidGraanproducten en meelsoorten1545,722,941,5
Poffertjes kant-en-klaar naturelGraanproducten en meelsoorten2915,531,215,22,3
Pompoen rauwGroente140,720,21
PompoenpittenNoten en zaden57430,32,747,28,5
Pomtajer bereid zonder vetAardappelen en knolgewassen993,417,20,37,2
Pomtajer rauwAardappelen en knolgewassen13623102
Poon bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren17126,107,40
Popcorn naturel gepoft zonder olieHartige snacks en zoutjes386137245
Popcorn zoete gepoft zonder olieHartige snacks en zoutjes3899,978,733,8
Popcorn zoete kant-en-klaar (gepoft met olie)Hartige snacks en zoutjes4194,784,75,84,6
Popcorn zoute gepoft zonder olieHartige snacks en zoutjes37712,770,33,94,9
Popcorn zoute kant-en-klaar (gepoft met olie)Hartige snacks en zoutjes5058,452,327,19
PortAlcoholische dranken15601300
Postelein rauwGroente131102,5
Prei gekooktGroente221,12,10,52,3
Prei rauwGroente281,53,50,23
Pruimen gedroogdFruit1991,647,90,45,1
Pruimen gedroogd geweektFruit570,513,90,11,5
Pruimen met schilFruit400,87,302,2
Pruimen op siroop blik/glasFruit650,315,501
Pudding huishoudelijk bereid met hv melkMelk en melkproducten922,9171,40
Pudding luchtigeMelk en melkproducten1794,2228,10,9
PuddingbroodjeGebak en koek2145,2384,31,4
Puddingpoeder instant chocoladeGraanproducten en meelsoorten3633,4802,24,8
Puddingpoeder instant overige smakenGraanproducten en meelsoorten3870,2941,10
Puddingpoeder voor kookpuddingGraanproducten en meelsoorten3740,2930,10,4
Puddingvlaai met vruchtenGebak en koek1462,924,73,61,4
Quiche LorraineSamengestelde gerechten29611,714,420,90,8
Quinoa gekooktGraanproducten en meelsoorten1144,418,51,92,8
Quinoa rauwGraanproducten en meelsoorten35414,157,26,17
Raapstelen rauwGroente172102,3
Rabarber rauwGroente231201,8
Rabarbermoes met suikerGroente820,51902
Radijs rauwGroente221400,9
Ragout met vleesSamengestelde gerechten1018,43,95,70,2
Rammenas rauwGroente302501
Ratatouille bereid zonder vleesSamengestelde gerechten561,13,33,91,7
Rauwkost gemiddeldGroente200,92,50,41,3
Ree wild rauwVlees en gevogelte12222,403,60
Reepjes/stukjes vegetarisch obv soja/tarwe onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers17120,34,46,66,8
Regenboogforel bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren16723,7080
Rempejek pindakoekjeHartige snacks en zoutjes57914,425,345,74,2
RietsuikerSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4000,599,500
Rijst witte gekooktGraanproducten en meelsoorten1463,232,20,30,7
Rijst witte rauwGraanproducten en meelsoorten35277811,3
Rijstdrink zonder suikerVleesvervangers en zuivelvervangers650,313,710,3
Rijstdrink zonder suiker verrijkt met calcium en vitaminesVleesvervangers en zuivelvervangers530,311,30,70,2
RijstebloemGraanproducten en meelsoorten3696,283,90,52
Rijstebloem verrijkt met vit B1Graanproducten en meelsoorten3807,585,30,90,5
RijstepapMelk en melkproducten863,1122,90,1
RijstevlaaiGebak en koek2114,534,560,7
Rijstmeel volkorenGraanproducten en meelsoorten3558,171,72,66,2
RijstmoutstroopSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen2920,372,600
RijstolieVetten en oliën900001000
Rijstwafel gekruidBrood4027,974,47,71,7
Rijstwafel met chocoladeBrood5026,860,324,94,6
Rijstwafel met karamelBrood3945,5872,41,4
Rijstwafel naturel met (zee)zoutBrood3927,881,33,23,5
Rijstwafel naturel zonder zoutBrood3906,681,834,7
Risotto bereidSamengestelde gerechten1965,825,67,60,7
RoggebloemGraanproducten en meelsoorten3325,8691,211
Roggebrood volkoren natriumarmBrood2015,637,61,38,3
Roggebrood volkoren/roggetarwebrood bruin gemiddeldBrood1965,836,11,38,2
RoggemeelGraanproducten en meelsoorten3149,156,61,519
Roggetarwebrood bruinBrood2338,242,81,57,7
RoggevlokkenGraanproducten en meelsoorten3188,1571,721,2
RolmopsVis, schaal- en schelpdieren182160,512,80,5
Roodbaars bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren12822,304,30
Rookkaas 45+Kaas33121,21,826,20,1
Rookspek mager bereidVlees en gevogelte37923,1031,90
Rookspek mager rauwVlees en gevogelte32515,3029,40
Rookspek vet bereidVlees en gevogelte505250450
Rookspek vet rauwVlees en gevogelte6785073,20
Rookworst gekookt gemiddeldVlees en gevogelte30414,12,626,30,5
Rookworst magere gekooktVlees en gevogelte254143,320,50
Rookworst runder gekooktVlees en gevogelte240132200
Rookworst varkens ambachtelijke slagerij gekooktVlees en gevogelte31115,2127,11,2
Rookworst varkens gekooktVlees en gevogelte34014,32,830,10,7
Room spuitbus met suikerMelk en melkproducten3052,311280
Room spuitbus minder vet met suikerMelk en melkproducten2222,611,318,50,1
Room zureMelk en melkproducten13433,4120
RoomborstplaatSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3460,7793,10
RoombotercroissantBrood4149,542,222,52,7
Roomboterkoekje gemiddeldGebak en koek4485,360,720,11,7
RoomboterpasteibakjeGraanproducten en meelsoorten5708,943,439,62,4
Roomijs chocoladeMelk en melkproducten2263,528,610,41,9
Roomijs met karamel en notenMelk en melkproducten2433,229,812,30,3
Roomijs met vruchtenMelk en melkproducten1942,727,18,10,9
Roomijs stracciatellaMelk en melkproducten2483,326,813,91,2
Roomijs vanilleMelk en melkproducten220324,9120,6
Roomijs/vanilleijsMelk en melkproducten2162,925,311,30,5
Roomkaas met kruiden 25-30 g vetKaas2915,33,428,40
RoompateVleeswaren3609,65,7331,1
Roomsnoepje hardSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4140,583,98,60,1
Roomyoghurt met vruchtenMelk en melkproducten1412,913,77,80,9
Rosti bereid zonder vetAardappelen en knolgewassen1491,922,85,12,2
Rosti onbereidAardappelen en knolgewassen1232,521,52,52,2
Rostirondjes diepvries onbereidAardappelen en knolgewassen178224,57,33,4
Roti van bloem (sada roti)Graanproducten en meelsoorten3076,948,88,62,9
Roti van bloem en aardappelSamengestelde gerechten2184,935,95,62,4
Rozemarijn gedroogdKruiden en specerijen3745461517,6
Rozenbotteljam met vit CSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen2601,8620,31
Rozijnen gedroogdFruit3253,171,70,53,7
Rozijnen gedroogd geweektFruit2582,559,50,43,1
Rozijnen omhuld met melkchocoladeSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen429561,817,33,2
RozijnencakeGebak en koek3845,347,119,11,4
RumAlcoholische dranken2340000
Runder doorregen lappen bereidVlees en gevogelte21234,608,20
Runder doorregen lappen rauwVlees en gevogelte14720,607,20
Runder ribeye steak bereidVlees en gevogelte21429,6010,60
Runder ribeye steak rauwVlees en gevogelte17021,209,40
Runder T-bone steak bereidVlees en gevogelte25433,6013,30
Runder T-bone steak rauwVlees en gevogelte18922011,20
Runderbaklappen bereidVlees en gevogelte14027,503,30,2
Runderbaklappen rauwVlees en gevogelte10321,2020
Runderbiefstuk bereidVlees en gevogelte14629,303,20
Runderbiefstuk rauwVlees en gevogelte10822,901,80
Runderbiefstuk van de haas rauwVlees en gevogelte11623,702,30
Runderborstlappen bereidVlees en gevogelte21736,807,70
Runderborstlappen rauwVlees en gevogelte15222,3070
Runderbraadworst gebakkenVlees en gevogelte22823,80,314,60,1
Runderbraadworst rauwVlees en gevogelte20718,1114,60
Runderentrecote bereidVlees en gevogelte1923107,50
Runderentrecote rauwVlees en gevogelte1652308,10
Rundergehakt ambachtelijke slagerij rauwVlees en gevogelte180200,310,90,5
Rundergehakt kofte Turks bereidVlees en gevogelte25125,88,212,60,7
Rundergehakt rauwVlees en gevogelte22518,90,216,50,3
Rundergehakt rul gebakkenVlees en gevogelte33130,40,323,10
Rundergehaktbal met ei en paneermeel rauwVlees en gevogelte230185,1150,8
Rundergehaktbal met ei gebakkenVlees en gevogelte308275,219,80,6
Runderklapstuk bereidVlees en gevogelte18729,607,60,1
Runderklapstuk rauwVlees en gevogelte13719,806,40
Runderlever bereidVlees en gevogelte16128,105,40,2
Runderlever gekookt (vleeswaar)Vleeswaren13320250
Runderlever rauwVlees en gevogelte129211,94,20
Rundernier rauwVlees en gevogelte8817,202,10
Runderpoulet bereidVlees en gevogelte21630,9010,20,1
Runderpoulet rauwVlees en gevogelte10622,1020
Runderriblappen bereidVlees en gevogelte23034,1010,40
Runderriblappen rauwVlees en gevogelte16620,109,50
Runderrollade gebakkenVlees en gevogelte15733,50,22,30,5
Runderrollade rauwVlees en gevogelte10923,20,21,70,3
RunderrookvleesVleeswaren108220,520
Runderrookvlees licht gezoutenVleeswaren11622,80,72,50
Runderrosbief (vleeswaar)Vleeswaren15627,20,25,10
Runderrosbief bereidVlees en gevogelte15627,20,25,10
Runderrosbief rauwVlees en gevogelte12222,903,40
Runderschenkel bereidVlees en gevogelte14027,503,30,2
Runderschenkel rauwVlees en gevogelte11722,6030
Rundersukadelappen bereidVlees en gevogelte18933,406,10
Rundersukadelappen rauwVlees en gevogelte13521,305,50
Rundertartaar bereidVlees en gevogelte18630,10,37,20
Rundertartaar rauwVlees en gevogelte13721,10,35,70,1
Rundertong rauwVlees en gevogelte18817,3013,20
Rundervink gebakkenVlees en gevogelte22322,40,514,50
Rundervink rauwVlees en gevogelte20916,63,214,20,8
Rundvet uitgesmoltenVetten en oliën89100990
Rundvlees gemiddeld rauwVlees en gevogelte20119,11,313,20,3
Rundvlees gezouten gedroogd SurinaamsVlees en gevogelte30565050
Rundvlees gezouten gekookt SurinaamsVlees en gevogelte27127,4017,90
Rundvlees gezouten rauw SurinaamsVlees en gevogelte20114,5015,80,2
Rundvlees meer dan 10 g vet bereid gemiddeldVlees en gevogelte29026,91,219,70,1
Rundvlees meer dan 5 g vet rauw gemiddeldVlees en gevogelte21818,41,515,30,4
Rundvlees minder dan 10 g vet bereid gemiddeldVlees en gevogelte16330,204,70
Rundvlees minder dan 5 g vet rauw gemiddeldVlees en gevogelte10822,6020
SaffloerolieVetten en oliën900001000
Salade coleslawHartig broodbeleg1911,47,116,91,9
Salade Griekse zonder dressingSamengestelde gerechten814,72,35,61,3
Salade nicoise met dressingSamengestelde gerechten754,42,54,82,1
Salmiakkogel/-lollySuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3751,292,300,3
Salsa tomatendipsausHartige sauzen450,99,30,21,6
Sambal gebakkenKruiden en specerijen2504,415,518,51,9
Sambal oelekKruiden en specerijen361,64,90,71,9
Sambal oelek natriumarmKruiden en specerijen503421,9
Sandwichspread naturelHartig broodbeleg2351,614190,8
Sandwichspread overige smakenHartig broodbeleg1861,614,913,20,9
Santen kokoscreme vastVleesvervangers en zuivelvervangers6866,812,967,30,5
Sap bessenrodeNiet-alcoholische dranken420,21000,6
Sardines gegrildVis, schaal- en schelpdieren17125,307,80
Sardines in olie blikVis, schaal- en schelpdieren23121,70160
Satesaus geconcentreerdHartige sauzen43713,536,525,53,3
Satesaus huishoudelijk bereid met water met vetHartige sauzen2958,710,823,33,2
Satesaus kant-en-klaar bereidHartige sauzen2477,523,513,22,4
Satesaus op basis pakje bereidHartige sauzen1484,219,85,61
SaucijzenbroodjeHartige snacks en zoutjes3567,228,523,41,4
Saus Chinese zoetzure huishoudelijk bereidHartige sauzen320,46,90,30,2
Saus oosterse kant-en-klaar glas/zakHartige sauzen641,513,30,40,7
Saus op basis groentenat/melk bereid zonder vetHartige sauzen462,27,20,90,1
Saus op basis pakje meer dan 3% vet bereidHartige sauzen761,27,84,40,2
Saus op basis pakje minder dan 3% vet bereidHartige sauzen621,710,61,40,2
Saus op basis roux bereidHartige sauzen842,46,55,30,2
Saus sate huishoudelijk bereid met water zonder vetHartige sauzen2808,911,121,43,3
Saus van halfvolle melk en maizenaHartige sauzen573,37,81,40
Saus warm vloeibaar kant-en-klaar meer dan 12% vetHartige sauzen1951,25,218,80,2
Saus warm vloeibaar kant-en-klaar minder dan 12% vetHartige sauzen911,36,46,60,1
Schapengehakt kofte Turks bereidVlees en gevogelte20322,63,810,60,9
Schapenkaas versKaas23817018,80
Schapenvlees meer dan 10 g vet rauw gemiddeldVlees en gevogelte293170250
Schapenvlees minder dan 10 g vet gemiddeld rauwVlees en gevogelte16020,508,70
Schar/tongschar bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren11923,902,60
SchaschliksausHartige sauzen1090,825,900,9
Schelvis bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren10022,301,20
Schelvislever blikVis, schaal- en schelpdieren4097042,30
SchenkstroopSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen28807200
Schol bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren1402902,60
Schol gebakkenVis, schaal- en schelpdieren19422210,90
Schol gekooktVis, schaal- en schelpdieren9819120
Schol rauwVis, schaal- en schelpdieren7616,401,20
Scholfilet gebakken/gestoofdVis, schaal- en schelpdieren11218,90,53,80
Schorseneren gekooktGroente8411711,7
Schorseneren rauwGroente7611511,7
SchouderhamVleeswaren13316,42,46,20,4
SchuimpjeSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3662,189,20,10
Schuimtaart met creme au beurreGebak en koek3914,650,718,71
SchuimzoenenGebak en koek4392,271,415,33,4
Seitan gekruidVleesvervangers en zuivelvervangers19828,447,22,1
Selderijsalade lunch/borrelHartig broodbeleg20619,117,63,2
SerehpoederKruiden en specerijen216530324,4
SeroendengHartige snacks en zoutjes60912,919,650,910,3
SesamolieVetten en oliën8980,2099,70
Sesampasta tahin met toegevoegd zoutHartig broodbeleg58521,91,851,712,4
Sesamzaad zonder schilNoten en zaden63222,71,857,48,9
ShandyAlcoholische dranken4209,700
Shaslick spies varkensvlees met groente bereidSamengestelde gerechten7512,81,51,80,7
SherryAlcoholische dranken11103,200
SinaasappelFruit480,87,912
Sinaasappelsap vers geperstNiet-alcoholische dranken440,69,10,10,3
Skyr met vruchten magereMelk en melkproducten719,37,900,1
Skyr naturel magereMelk en melkproducten6010,63,700
Sla gemiddeld rauwGroente161,610,31,4
Sla rode rauwGroente181,32,30,20,9
Sla rucola rauwGroente223,600,41,9
Sladressing 20% olie met yoghurtHartige sauzen2581,212,322,70
Slagroom geklopt met suikerMelk en melkproducten348216,530,40
Slagroom onbereidMelk en melkproducten3392,33,135,30
SlagroomsoesGebak en koek2834,115,122,90,4
Slagroomsoes met chocoladeGebak en koek3034,217,623,81
SlagroomtaartGebak en koek3164,631,418,90,8
Slagroomtaart omhuld met marsepeinGebak en koek3424,839,6181,2
SlagroomvlaMelk en melkproducten1202,715,15,40
Slasaus 25% olieHartige sauzen2780,48,926,70,2
Slaui gekooktGroente261,23,50,32,3
Slaui rauwGroente311,54,20,42,4
Slavink gebakkenVlees en gevogelte27720,7121,10
Slavink rauwVlees en gevogelte26615,33,321,20,4
Smeerkaas 20+Kaas13717,21,76,80
Smeerkaas 40+Kaas227162170
Smeerkaas 45+Kaas23114,3118,90
Smeerkaas volvet 48+Kaas26013,42,121,70,5
SmeerleverworstVleeswaren31912,3328,60,3
Smeerpate magereVleeswaren1879,710120,3
Smeltjus bereidHartige sauzen2600,41,6280
Smeltjus onbereid pakjeVetten en oliën65014700
Smoothie vruchtenNiet-alcoholische dranken560,712,30,21,3
Smoothie vruchten met zuivelNiet-alcoholische dranken511,310,30,11,2
Snijbiet rauwGroente293302,5
Snijbonen blik/glasGroente201,12,30,32,1
Snijbonen diepvries onbereidGroente281,93,60,12,7
Snijbonen rauwGroente221,920,12,7
Snoep schuim-/gum-Suiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3364,978,50,20,1
Snoepje suikervrijSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen2401,189,32,10
SnoepmixSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3285,875,30,30,5
Soep 1-kops bereidSoepen4015,41,60,2
Soep gebonden met soepgroenteSoepen360,72,72,40,7
Soep gebonden met vlees (rund/kip)Soepen644,92,13,90,1
Soep gebonden met vlees (rund/kip) en soepgroenteSoepen552,93,23,30,6
Soep gebonden zonder vullingSoepen410,62,730,1
Soep heldere met soepgroenteSoepen100,410,30,6
Soep heldere met vermicelliSoepen150,52,40,40,1
Soep heldere met vlees (rund/kip)Soepen394,90,320
Soep heldere met vlees (rund/kip) en soepgroenteSoepen364,10,91,70,5
Soep heldere met vlees (rund/kip) en vermicelliSoepen465,11,920,1
Soep op groentebasis bereid pakjeSoepen230,53,30,80,1
Soep op groentebasis kant-en-klaar blik/zak/pakSoepen471,35,71,90,8
Soep op groentebasis natriumarm bereidSoepen220,840,20,7
Soep op peulvruchtenbasis bereid pakjeSoepen452,76,20,52,5
Soep op peulvruchtenbasis kant-en-klaar blik/zak/pakSoepen8049,52,33
Soep op vleesbasis kant-en-klaar blik/zak/pakSoepen2522,50,70,2
Soepballetjes blikVlees en gevogelte189103,5150,2
Soepgroente diepvries onbereidGroente252302,6
Soepgroente rauwGroente321,54,60,23,2
Soepkip met vel rauwVlees en gevogelte247190190
SoeppoederKruiden en specerijen3729,654,212,14
SoepstengelBrood40112,571,36,63,3
Soepstengel volkorenBrood38514,161,96,511,3
Soes ongevuldGebak en koek223613,815,90,8
Sojabonen gedroogdPeulvruchten41835,915,818,622
Sojabonen gekooktPeulvruchten12310,64,65,56,5
Sojadessert verrijkt met calcium en vitaminesVleesvervangers en zuivelvervangers853,113,41,90,9
Sojadrink met suiker verrijkt met calcium en vitaminesVleesvervangers en zuivelvervangers37331,40,4
Sojadrink zonder suikerVleesvervangers en zuivelvervangers353,411,80,6
SojameelGraanproducten en meelsoorten42939,17,622,917,9
SojaolieVetten en oliën8940,3099,20
Sojapasta misoKruiden en specerijen13011,76,256,6
SojasausHartige sauzen405,54,400,1
Sopropo gekooktGroente180,82,30,22
Sopropo rauwGroente1510,90,22,8
SorbetijsSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen1260,230,80,10,9
Spaghetti bolognese met kaas huishoudelijk bereidSamengestelde gerechten1497,715,16,11,3
Speculaas gemiddeldGebak en koek469565,120,33
Speculaas gevuldeGebak en koek4377,247,123,92,2
Speculaas met roomboterGebak en koek4845,565,221,73
SpeculoospastaSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen5793,256,637,51
Spek mager bereidVlees en gevogelte42425,70,335,50
Spekjes vegetarisch onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers185156,110,52,7
SpekkieSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3344,178,30,40,3
Spekkoek met roomboterGebak en koek4225,325,133,30,3
Speklap bereid in eigen vetVlees en gevogelte43529,1035,40
Speklap rauwVlees en gevogelte32016,5028,20
Spekpannenkoek koelversSamengestelde gerechten2106,618,611,91
SpeltbloemGraanproducten en meelsoorten34813,267,41,75,1
Speltmeel volkorenGraanproducten en meelsoorten33214,4562,315,3
SpeltvlokkenGraanproducten en meelsoorten34012,961,42,211,6
Sperziebonen blik/glasGroente261,62,90,32,6
Sperziebonen diepvries gekooktGroente341,85,40,12,1
Sperziebonen rauwGroente252,31,80,23,6
Spijs gemiddeldDiversen4349,944,8228,6
Spinazie a la creme diepvries gekooktGroente442,90,831,3
Spinazie blik/glasGroente313,21,30,93
Spinazie diepvries gekooktGroente242,31,70,42,4
Spinazie gesneden diepvries onbereidGroente202,31,10,32,1
Spinazie rauwGroente263,20,90,62
Spitskool gekooktGroente211,11,60,62,5
Spitskool rauwGroente423412,5
Spliterwten gele gekooktPeulvruchten1268,418,60,66,4
Spliterwten gele/groene gedroogdPeulvruchten359226124,7
Spliterwten groene gekooktPeulvruchten1227,916,61,26,6
Sportdrank hypertone met koolhydratenNiet-alcoholische dranken59014,800
Sprits met chocoladeGebak en koek5414,761,530,31,7
Sprits met roomboterGebak en koek4934,850,529,81,7
Sprotfilet gerooktVis, schaal- en schelpdieren21219,9014,80
Spruitjes rauwGroente462,35,60,74,1
Stamppot boerenkool met rookworst en spekjesSamengestelde gerechten1375,29,48,41,6
Stamppot boerenkool zonder vlees bereidSamengestelde gerechten821,911,62,62
Stamppot rauwe andijvie met gehaktbal en spekjesSamengestelde gerechten1015,211,33,61,4
Stamppot rauwe andijvie zonder vlees bereidSamengestelde gerechten651,912,70,41,5
Stamppot wortel/ui zonder vlees bereidSamengestelde gerechten631,1101,61,9
Stamppot zuurkool zonder vlees bereidSamengestelde gerechten681,510,121,8
Sterkers rauwGroente152003,3
Stokvis geweektVis, schaal- en schelpdieren13832,500,90
Stol met spijs gemiddeld met en zonder notenBrood2827,752,83,44,4
Stol met spijs met notenBrood2887,851,94,34,8
Stol met spijs zonder notenBrood2767,753,82,43,9
Stoofperen bereid met gezoet kookvochtFruit580,213,50,11,1
StophoestSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3960,698,400
Stracciatellayoghurt volleMelk en melkproducten1283,315,45,60,3
StrooiaromaKruiden en specerijen1769,9253,90,6
Strooiaroma natriumarmKruiden en specerijen23522,127,93,61,1
StrooigoedGebak en koek4115,278,981,4
Strooikaas ZwitserseKaas2285500,70
Stroopkoek met chocoladeGebak en koek497463,724,91,4
Stroopwafel gemiddeldGebak en koek4733,870,219,31,6
Stroopwafel met roomboterGebak en koek4623,96918,61,3
Stroopwafel zonder roomboterGebak en koek4833,671,519,91,9
Struisvogelvlees rauwVlees en gevogelte12122,90,43,10
StudentenhaverNoten en zaden496113832,15,6
Stukjes vegetarisch obv mycoproteine onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers8612,61,52,15,5
SuikerglazuurSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen354088,400
Suikermais gekooktGroente742,511,61,42,5
SuikermeloenFruit300,96,300,6
Suikerpinda'sNoten en zaden53615,147,1314,1
SuikerstroopSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen30007500
Suikerwafel/flashwafelGebak en koek4937,653,827,30,9
SurimiVis, schaal- en schelpdieren1226,815,53,60,3
Sushi met zalm en komkommerSamengestelde gerechten1335,522,81,81,2
Taai-taaiGebak en koek3535,379,90,92,1
Taart appel-notenGebak en koek3465,539,318,12,1
Taart choumonGebak en koek3302,533,220,51,2
Taart creme beurreauGebak en koek4313,64426,60,4
Taart hartige van bladerdeeg met groente/kaas/eiSamengestelde gerechten2158,712,714,11,1
Taart hartige van brooddeeg met groente/kaas/eiSamengestelde gerechten1597,913,57,81,4
Taartbodem van biscuitdeegGebak en koek2637,548,44,20,8
Taco met gehakt en bonenSamengestelde gerechten1527,412,87,23,2
Tafelzuur tursu TurksGroente240,63,902,9
Tajerblad bereid zonder vetGroente384,60,91,13,4
Tajerblad rauwGroente192201,4
TamarindeKruiden en specerijen30137200,3
Tapenade van olijvenHartige sauzen3261,85,232,43,3
Tapenade van tomatenHartige sauzen2913,112,224,74
Tapioca parels droogGraanproducten en meelsoorten3540,287,800,9
Taro gekooktAardappelen en knolgewassen1021,222,40,23
Taro rauwAardappelen en knolgewassen1191,426,20,23,5
Tarwe ciabatta wit ongevuldBrood2559,148,91,83,3
Tarwe gebroken bulgur gekooktGraanproducten en meelsoorten803,114,10,24,5
Tarwe gebroken bulgur rauwGraanproducten en meelsoorten34012,363,41,312,5
Tarwebiscuit met chocoladeGebak en koek4886,563,822,23,3
TarwebloemGraanproducten en meelsoorten34510,271,31,24,2
Tarwebrood bruinBrood2399,943,31,84,9
Tarwebrood bruin koolhydraatverlaagdBrood24117,2218,93,8
Tarwebrood bruin met pompoenpittenBrood27812,338,47,25,4
Tarwebrood bruin met zadenBrood27811,439,276,4
Tarwebrood bruin met zonnebloempittenBrood28710,939,78,35,2
Tarwebrood bruin TurksBrood24810,644,21,77
Tarwebrood gemiddeld van bruin en volkorenBrood23710,541,125,8
Tarwebrood gemiddeld van bruin en volkoren met pompoenpittenBrood25413,933,35,57,8
Tarwebrood gemiddeld van bruin en volkoren met zadenBrood27611,937,47,27,1
Tarwebrood gemiddeld van bruin en volkoren met zonnebloempittenBrood27212,5366,78,7
Tarwebrood tijgerbruinBrood2439,944,21,94,9
Tarwebrood tijgervolkorenBrood23810,840,42,36,4
Tarwebrood tijgerwitBrood252948,71,72,7
Tarwebrood volkoren fijn met zadenBrood27312,335,77,37,8
Tarwebrood volkoren fijn met zonnebloempittenBrood28311,836,18,66,7
Tarwebrood volkoren gemiddeld van fijn en grofBrood23511,1392,36,7
Tarwebrood volkoren grof met pompoenpittenBrood27613,634,67,77
Tarwebrood wit gemiddeld van melk- en waterwitBrood2509,148,11,72,6
Tarwebrood wit melkBrood2579,647,92,42,6
Tarwebrood wit pitaBrood2458,650,10,72,1
Tarwebrood wit TurksBrood2508,549,31,53
Tarwebroodje bruin hardBrood2781152,81,54,9
Tarwebroodje bruin zachtBrood2581142,33,85,3
Tarwebroodje volkoren zachtBrood24711,339,53,27,3
Tarwebroodje wit hardBrood2799,954,91,52,9
Tarwebroodje wit zachtBrood2629,746,13,53,7
Tarwedesembrood volkorenBrood2359,340,52,66
TarwegriesmeelGraanproducten en meelsoorten33810,866,40,910,4
TarwekiemenGraanproducten en meelsoorten34629,227,89,516,3
Tarwekrenten/rozijnenbrood wit gemiddeldBrood2727,852,82,63,6
Tarwekrenten/rozijnenbrood wit gemiddeld met spijsBrood3038,251,36,24,6
Tarwekrentenbol witBrood2688,451,12,54,1
Tarwekrentenbrood volkorenBrood2539,346,21,97,1
Tarwekrentenbrood witBrood2737,853,32,43,3
Tarwekrentenbrood wit met spijsBrood3038,251,76,14,3
Tarwemaisbrood witBrood26110,844,93,24,5
Tarwemaisbrood wit met zadenBrood29812,240,78,26
Tarwemaisbrood wit met zonnebloempittenBrood30711,641,29,64,8
Tarwemeel volkorenGraanproducten en meelsoorten34411,665,31,710,4
Tarwemoutbrood bruinBrood2499,446,61,94
Tarwemueslibol bruin/volkorenBrood29010,743,96,65,8
Tarwemueslibrood bruin/volkorenBrood29510,642,57,66,9
Tarwenotenbrood volkorenBrood29812,234,510,96,7
Tarweroggebrood volkorenBrood2349,740,91,97,2
Tarwerozijnenbrood witBrood2727,752,22,74
Tarwerozijnenbrood wit met spijsBrood3038,150,86,44,8
Tarwestokbrood bruinBrood2589,849,81,43,8
Tarwestokbrood witBrood2709,753,61,22,8
Tarwestokbrood wit met kaas en uienBrood2431035,962,3
Tarwestokbrood wit met kruidenboter kant-en-klaarBrood3037,839,412,22,3
Tarwesuikerbrood witBrood3067,960,532,5
TarwezemelenGraanproducten en meelsoorten27415,420,54,445,4
Tauge gekooktGroente171,81,70,11,2
Tauge rauwGroente252,23,20,11,2
Tempeh onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers12817,60,44,76,2
Thee bereidNiet-alcoholische dranken00000
TheeworstVleeswaren329120,5310
Tilapia bereid zonder vetVis, schaal- en schelpdieren12826,202,70
Tilapia rauwVis, schaal- en schelpdieren8617,901,60
TiramisuMelk en melkproducten2484,530,710,60,7
Tjap tjoi zonder rijstSamengestelde gerechten613,93,23,40,9
Toast Melba naturelBrood39812,779,32,44,1
Toast Melba overige soortenBrood40315,464,97,28,2
Toetje met roomMelk en melkproducten1052,515,33,80,2
ToffeeSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4010,685,66,20,1
Toffee met chocoladeSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen4271,877,811,71,5
Tofu onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers11912,41,56,62
Tofureepjes/-blokjes gekruid onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers21315,71,415,62,3
Tomaat gedroogd in olie blik/glas, uitgelektGroente1974,49,4148
Tomaat gestoofdGroente590,91,95,11,3
Tomaat gewoon rauwGroente200,72,90,41,3
Tomaat gezeefd pakGroente391,86,30,32
Tomaat rauw gemiddeldGroente250,83,40,61,6
Tomaat zongedroogdGroente33114,155,8312,3
TomatengroentensapNiet-alcoholische dranken211400,4
TomatenketchupHartige sauzen77117,700,8
Tomatenpuree geconcentreerd blikGroente874,515,503,7
TomatensapNiet-alcoholische dranken160,73,200,4
Tomatensaus kant-en-klaar glasHartige sauzen681,66,93,31,8
Tomatensoep met vermicelliSoepen240,83,60,60,8
TompouceGebak en koek3153,836,516,90,9
Tong bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren11624,502,10
Tong rauw (vis)Vis, schaal- en schelpdieren7614,701,90
TongenworstVleeswaren24717,2218,80,1
Tongschar rauwVis, schaal- en schelpdieren7316,700,70
Tonijn bereid zonder vetVis, schaal- en schelpdieren12229,200,60
Tonijn in olie blikVis, schaal- en schelpdieren206270,110,80,1
Tonijn in water blikVis, schaal- en schelpdieren10924,9010
Tonijn met groente en tomatensaus in blikVis, schaal- en schelpdieren9811,74,83,50,6
Tonijn rauwVis, schaal- en schelpdieren10123,700,70
Tonijnsalade lunch/borrelHartig broodbeleg28811,46,224,10,3
Tortellini gekooktGraanproducten en meelsoorten1557,723,33,11,3
Tosti ham-kaas van bruin/volkoren broodSamengestelde gerechten24613,523,89,93,3
Tosti ham-kaas van witbroodSamengestelde gerechten25312,727,79,71,5
Trostomaat rauwGroente220,730,51,2
Tuinbonen blik/glasGroente735,88,50,65,3
Tuinbonen diepvries onbereidGroente877,59,30,67,3
Tuinbonen gekooktGroente455404,7
Tuinbonen rauwGroente515407,3
Tuinkruiden vers gemiddeldKruiden en specerijen433,34,10,73,2
Tulumba tatlisi gefrituurde soesjes TurksGebak en koek3914,454,816,91,1
Turks fruitSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen372092,900,3
Turkse schapenkaas/geitenkaas 50+ blikKaas29715,50,126,10
Tuttifrutti gedroogdFruit2562,756,10,39
Tuttifrutti gedroogd geweektFruit96121,20,13,4
TzatzikiHartige sauzen15644,113,40,6
Ui gebakken in plantaardige olieGroente581,35,432,2
Ui rauwGroente371,36,30,22,7
Ui rode gekooktGroente431,77,60,22,1
Ui rode rauwGroente371,35,60,42,5
Uitjes gebakken kant-en-klaarGroente590640444,9
VanilleijsMelk en melkproducten2122,925,810,70,4
VanillepuddingMelk en melkproducten893,913,720
Vanillepudding met aardbeiensausMelk en melkproducten1124,118,82,30
Vanillevla volleMelk en melkproducten862,312,82,80,4
Vanilleyoghurt halfvolleMelk en melkproducten722,911,41,30,3
Varkens cordon bleu rauwVlees en gevogelte15320,45,85,20,7
Varkensbraadworst bereidVlees en gevogelte24622,40,617,10
Varkensbraadworst rauwVlees en gevogelte22616,80,617,20,3
Varkensfiletlappen bereidVlees en gevogelte15728,704,70,1
Varkensfiletlappen rauwVlees en gevogelte12823,303,90
Varkensfricandeau bereidVlees en gevogelte15831,203,70
Varkensfricandeau gebraden (vleeswaar)Vleeswaren11721,61,32,80,4
Varkensfricandeau rauwVlees en gevogelte12022,903,20
Varkensgehakt gebakkenVlees en gevogelte24326,40,215,20,1
Varkensgehakt rauwVlees en gevogelte17720,10,310,70
Varkensgehaktbal met ei en paneermeel rauwVlees en gevogelte18719,15,19,90,6
Varkenshaas bereidVlees en gevogelte14228,7030,1
Varkenshaas rauwVlees en gevogelte10522,401,70
Varkenshaaskarbonade bereidVlees en gevogelte17928,507,30,1
Varkenshaaskarbonade rauwVlees en gevogelte15623,2070
Varkenshamlappen bereidVlees en gevogelte16731,104,70
Varkenshamlappen rauwVlees en gevogelte11422,202,80
Varkenshamschijf bereidVlees en gevogelte30837,1017,70
Varkenshamschijf rauwVlees en gevogelte19119,8012,40
Varkenskrabbetjes bereidVlees en gevogelte24622,40,617,10
Varkenskrabbetjes rauwVlees en gevogelte25018,3019,60
Varkenslappen bereidVlees en gevogelte20429,80,49,20
Varkenslever bereidVlees en gevogelte16427,905,80,1
Varkenslever gekookt (vleeswaar)Vleeswaren13219,83,94,10
Varkenslever rauwVlees en gevogelte12921,30,24,80
Varkensnier rauwVlees en gevogelte8615,502,70
Varkensoester bereidVlees en gevogelte14228,7030,1
Varkensoester rauwVlees en gevogelte11523,502,40
Varkenspoulet bereidVlees en gevogelte28037,4014,50,1
Varkenspoulet rauwVlees en gevogelte12321,504,10
Varkensribkarbonade bereidVlees en gevogelte17728,407,10,1
Varkensribkarbonade rauwVlees en gevogelte15022,606,60
Varkensrollade (vleeswaar)Vleeswaren12919,71,15,10,1
Varkenssate met saus bereidSamengestelde gerechten15811,99,37,91,2
Varkensschnitzel gepaneerd rauwVlees en gevogelte14220,68,12,81
Varkensschnitzel ongepaneerd bereidVlees en gevogelte14228,303,20,1
Varkensschnitzel ongepaneerd rauwVlees en gevogelte10922,6020
Varkensschnitzel sate gepaneerd rauwVlees en gevogelte23113,316,711,82,5
Varkensschouderkarbonade bereidVlees en gevogelte30837,1017,70
Varkensschouderkarbonade rauwVlees en gevogelte18619,1012,20
Varkensschouderlappen bereidVlees en gevogelte17027,606,60
Varkensschouderlappen rauwVlees en gevogelte13320,705,50
Varkensshoarmavlees bereidVlees en gevogelte23928,20,613,80,1
Varkensshoarmavlees rauwVlees en gevogelte14619,90,670,6
Varkensspareribs bereidVlees en gevogelte24929,50,114,50,1
Varkensspareribs rauwVlees en gevogelte20020,40,1130,4
Varkensvet uitgesmoltenVetten en oliën900001000
Varkensvlees 10-19 g vet bereid gemiddeldVlees en gevogelte26028,40,316,10
Varkensvlees 5-14 g vet rauw gemiddeldVlees en gevogelte165200,59,10,3
Varkensvlees gemiddeld rauwVlees en gevogelte201191,213,30,2
Varkensvlees meer dan 15 g vet rauw gemiddeldVlees en gevogelte28316,10,5240,2
Varkensvlees meer dan 19 g vet bereid gemiddeldVlees en gevogelte36521,21,130,50,2
Varkensvlees minder dan 10 g vet bereid gemiddeldVlees en gevogelte15828,804,70,1
Varkensvlees minder dan 5 g vet rauw gemiddeldVlees en gevogelte12621,82,830,3
Veldsla rauwGroente182,60,50,21,7
Venkel rauwGroente171202,4
Vermouth zoeteAlcoholische dranken150016,500
Vet dierlijk gemiddeldVetten en oliën8970099,70
VieuxAlcoholische dranken2000100
Vijgen gedroogdFruit2593,354,10,99,8
Vijgen versFruit8411902
VinaigrettedressingHartige sauzen5960,50,465,10,1
Vis mager 0-5 g vet gemiddeld rauwVis, schaal- en schelpdieren9219,701,50
Vis vet meer dan 5 g vet gemiddeld rauwVis, schaal- en schelpdieren24217,20,319,10
Viscuisine koolvis met paneermeel-kruidenkorst bereidVis, schaal- en schelpdieren21716,310,411,91,3
Viskuit gekleurd glasVis, schaal- en schelpdieren1261905,50
Vissalade lunch/borrelHartig broodbeleg3048,66,926,80,3
Vissticks gebakken in zonnebloemolieVis, schaal- en schelpdieren23916,413,9130,4
Vissticks onbereidVis, schaal- en schelpdieren194131780,8
Vissticks vegetarisch obv rijst/tarwe onbereidVleesvervangers en zuivelvervangers2234,928,79,32,9
Vla halfvolle alle smakenMelk en melkproducten852,315,11,70,4
Vla magere met zoetstofMelk en melkproducten473,48,200,4
Vla volle overige smakenMelk en melkproducten872,113,62,60,5
Vla zacht & luchtigMelk en melkproducten1422,9167,40,2
Vlaai wener bodem met bakkersroomGebak en koek2954,133161,6
Vlaai zachte bodem met bakkersroomGebak en koek2533,530,812,51,4
Vlaaivulling blikFruit990,5230,11,3
Vlaflip van vla en yoghurtMelk en melkproducten773,412,31,50
Vlees gemiddeld exclusief lever rauwVlees en gevogelte18119,90,910,80,2
Vleeskroket bereid in ovenHartige snacks en zoutjes2048,920,991,9
Vleeskroket bereid met vloeibaar frituurvetHartige snacks en zoutjes2728,920,916,61,9
Vleeskroket diepvries onbereidHartige snacks en zoutjes1877,618,98,71,5
Vleessalade lunch/borrelHartig broodbeleg28658,225,70,4
Vleessalade maaltijdSamengestelde gerechten1683,814,210,22,3
Vleestomaat gekooktGroente220,72,90,51,3
Vleestomaat rauwGroente190,62,30,51,3
Vleeswaren 10-20 g vet exclusief leverprod gemiddeldVleeswaren20015,33,3140,1
Vleeswaren 10-20 g vet gemiddeldVleeswaren21314,93,215,50,3
Vleeswaren 20-30 g vet gemiddeldVleeswaren31013,72,926,90,2
Vleeswaren exclusief leverproducten gemiddeldVleeswaren23016,92,616,70,2
Vleeswaren gemiddeldVleeswaren23916,62,717,90,2
Vleeswaren meer dan 30 g vet exclusief leverprod gemiddeldVleeswaren39517,6235,10,3
Vleeswaren meer dan 30 g vet gemiddeldVleeswaren39316,42,635,10,5
Vleeswaren minder dan 10 g vet exclusief leverprod gemiddeldVleeswaren13318,42,55,30,1
Vleeswaren minder dan 10 g vet gemiddeldVleeswaren14418,42,56,50,2
Vleeswaren natriumarmVleeswaren17916,13,511,10,2
Volkoren graanontbijtGraanproducten en meelsoorten34914641,910
Volkorenbiscuit/tarwebiscuitGebak en koek4597,870,714,95,5
VossenbessenFruit570,88,81,23,7
Vruchten op eigen sap blik/glasFruit480,610,30,11,7
Vruchten op siroop gemiddeld blik/glasFruit650,3150,11,5
VruchtendessertsausSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen1890,346,30,10,7
Vruchtendrank 2 of meer vruchten verrijkt met vit CNiet-alcoholische dranken480,211,40,10,2
Vruchtendrank ACENiet-alcoholische dranken440,210,900,1
Vruchtendrank appelnectarNiet-alcoholische dranken3709,100
Vruchtendrank frambozenNiet-alcoholische dranken5701400,4
Vruchtendrank met zoetstof 5 tot 8 g koolhydratenNiet-alcoholische dranken280,16,900,2
Vruchtendrank met zuivel met suiker en zoetstofNiet-alcoholische dranken320,17,800
Vruchtendrank sap met waterNiet-alcoholische dranken220,2500,1
Vruchtendrank zwarte bessenNiet-alcoholische dranken6101500,4
VruchtenhagelslagSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3930,198,200
Vruchtenkwark halfvolleMelk en melkproducten1095,912,83,50,8
Vruchtenkwark magereMelk en melkproducten808,610,30,20,3
Vruchtenkwark volleMelk en melkproducten1255,713,35,10,5
Vruchtenlimonade lightNiet-alcoholische dranken300,700
Vruchtenlimonade met suikerNiet-alcoholische dranken41010,300
Vruchtenlimonade met suiker en zoetstof 4-6 g koolhydratenNiet-alcoholische dranken1804,600
Vruchtenlimonade met suiker en zoetstof 7-9 g koolhydratenNiet-alcoholische dranken3107,700
VruchtenlimonadesiroopNiet-alcoholische dranken233058,200
Vruchtenlimonadesiroop bereid 1 op 7Niet-alcoholische dranken280700
Vruchtenlimonadesiroop lightNiet-alcoholische dranken801,800,1
Vruchtenlimonadesiroop met 45-50 mg vit CNiet-alcoholische dranken238059,600
Vruchtenlimonadesiroop met suiker en zoetstof 10-15 g koolhydratenNiet-alcoholische dranken47011,700
Vruchtenlimonadesiroop met suiker en zoetstof 20-25 g koolhydratenNiet-alcoholische dranken940,123,300
Vruchtenlimonadesiroop met suiker en zoetstof 30-35 g koolhydratenNiet-alcoholische dranken134033,400
Vruchtenlimonadesiroop met suiker en zoetstof 40-45 g koolhydratenNiet-alcoholische dranken170042,500
Vruchtenlimonadesiroop vruchtenmix met rozenbottelNiet-alcoholische dranken1850,345,600,6
Vruchtensap mild multifruit met vit CNiet-alcoholische dranken490,411,70,10,2
Vruchtentaart van biscuitdeeg met slagroomGebak en koek2283,121,814,10,8
Vruchtentaart van cakedeegGebak en koek1972,625,19,21,6
Vruchtentaart van zandgebakGebak en koek2483,131,311,81,7
VruchtenvlaaiGebak en koek2282,941,65,11,1
Vruchtenyoghurt halfvolleMelk en melkproducten794,211,61,50,1
Vruchtenyoghurt magereMelk en melkproducten67312,40,20,6
Vruchtenyoghurt volleMelk en melkproducten973,712,73,10,6
Vruchtenyoghurt/vanilleyoghurt mager met zoetstofMelk en melkproducten353,44,800,1
Walnoten gezoutenNoten en zaden70615,95,168,14,6
Water gemiddeldNiet-alcoholische dranken00000
WaterijsSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen750,2180,20,2
WatermeloenFruit360,5800,6
Wentelteefje van wit tarwebroodSamengestelde gerechten1995,924,78,31
WhiskyAlcoholische dranken2450000
Wijn alcoholvrijNiet-alcoholische dranken230,15,30,10
Wijn rodeAlcoholische dranken760,10,200
Wijn roseAlcoholische dranken710,12,500
Wijn witte drogeAlcoholische dranken670,10,600
Wijn witte zoeteAlcoholische dranken960,25,900
WijngaardslakkenVis, schaal- en schelpdieren851621,40
Wijting bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren10122,101,40
Winegum met dropSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3343,579,60,20
Winegum met schuimlaagSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3334,878,500
Winegum/fruitgomSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen319574,20,20,2
Witlof met ham en kaas uit de ovenSamengestelde gerechten1018,11,86,50,7
Witlof rauwGroente191,32,40,21,2
WodkaAlcoholische dranken2340000
WokolieVetten en oliën900001000
Woksaus teriyakiHartige sauzen1641,938,20,30,5
Woksaus zoetzureHartige sauzen1691,1381,20,8
Worst droge sucuk TurksVleeswaren44620,46,737,50
Worst exclusief leverproducten gemiddeldVleeswaren35216,32,530,70,3
Worst gekookteVleeswaren35711,33,7330
Worst gekookte magereVleeswaren221143170,1
Worst inclusief leverproducten gemiddeldVleeswaren34315,72,529,90,3
Worst salam TurksVleeswaren27114,86,520,60
Worst salamiVleeswaren39218,70,934,80
WorstenbroodjeHartige snacks en zoutjes38211,834,221,80,9
Worstenbroodje diepvries bereid in ovenHartige snacks en zoutjes3691138190,9
Wortel rauw gemiddeldGroente320,85,30,32,8
WortelsapNiet-alcoholische dranken290,46,40,20
Wrap met kipSamengestelde gerechten16613,216,64,81,8
Wrap/tortilla obv tarwe en wortelGraanproducten en meelsoorten2889,847,855,1
Wrap/tortilla obv tarwe naturelGraanproducten en meelsoorten2988,550,85,54,1
Wrap/tortilla obv tarwe volkorenGraanproducten en meelsoorten2778,844,15,37,9
Yam gekooktAardappelen en knolgewassen1441,7330,31,4
Yam rauwAardappelen en knolgewassen1241,528,20,31,3
Yoghurt Griekse magereMelk en melkproducten568,250,10
Yoghurt Griekse volleMelk en melkproducten1223,83,8100
Yoghurt halfvolleMelk en melkproducten504,24,31,50
Yoghurt halfvolle lactosevrijMelk en melkproducten424,521,50
Yoghurt magereMelk en melkproducten374,140,20
Yoghurt Turkse 10% vetMelk en melkproducten1193,53,110,10
Yoghurt Turkse 4% vetMelk en melkproducten693,93,34,20
Yoghurt volleMelk en melkproducten563,83,42,70
YoghurtdrankMelk en melkproducten571,6120,10,5
Yoghurtdrank 7-9g koolhydratenMelk en melkproducten391,87,800
Yoghurtdrank met zoetstofMelk en melkproducten242,73,400
Yoghurtijs met vruchtenMelk en melkproducten1652,623,96,40,9
Yoghurtvariatie obv soja met vruchten/vanileVleesvervangers en zuivelvervangers663,48,71,70,8
Zaden en pitten gemiddeldNoten en zaden56219,110,544,820,5
Zalm blikVis, schaal- en schelpdieren14620,407,20
Zalm gerooktVis, schaal- en schelpdieren18821,80,810,80
Zalmsalade lunch/borrelHartig broodbeleg3389,35,2310,4
Zalmsalade maaltijdSamengestelde gerechten1993,115,913,22,1
ZandkoekjeGebak en koek4794,653,5271,9
Zeekraal rauwGroente140,71,10,22,5
Zeepaling bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren19924,3011,40
Zeevruchten bereidVis, schaal- en schelpdieren11216,94,62,90,1
Zeewier agar agar gedroogdGroente3366,273,20,37,7
Zeewier kelp rauwGroente471,78,30,61,3
Zeewier nori gedroogdGroente25431,510,51,536,3
Zeewolf bereid in magnetron zonder toevVis, schaal- en schelpdieren12725,202,90
ZeezoutDiversen00000
Zilverui zoetzuur glasGroente340,66,90,11,4
Zilverui zoetzuur natriumarm glasGroente211302,7
Zilvervliesrijst gekooktGraanproducten en meelsoorten1313,126,412,1
Zilvervliesrijst rauwGraanproducten en meelsoorten3578,373,52,63
Zoetstof intensief obv koolhydraten als vulmiddelSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen3582,885,70,21,1
ZonnebloemolieVetten en oliën8970,3099,50
ZonnebloempittenNoten en zaden647181356,57,4
Zout met toegevoegd jodiumDiversen00000
Zoutje luchtig aardappelbasisHartige snacks en zoutjes5143,659,728,42,5
Zoutje luchtig maisbasisHartige snacks en zoutjes5187,560,7271,1
Zoutjes Japanse mix met pinda'sHartige snacks en zoutjes42110,975,681,6
Zoutjes Japanse mix zonder pinda'sHartige snacks en zoutjes3878,5860,90,8
Zuivelspread naturel/kruidenKaas2485,13,123,90,1
Zuivelspread naturel/kruiden lightKaas1758,14,213,80,3
Zult zureVleeswaren26412,51,7230
Zuurkool rauwGroente131,10,603,2
ZuurkoolsapNiet-alcoholische dranken70,71,100
ZuurtjesSuiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen38009500

Eiwit, koolhydraten, vet en vezels in gram per 100 gram of 100 ml. Een streepje betekent dat de waarde niet bekend is.

Calorieën per productgroep

Gemiddeld aantal calorieën en eiwit per 100 gram in elke productgroep, van licht naar zwaar, met het lichtste en zwaarste product uit de groep.

Productgroep Gem. kcal Gem. eiwit Lichtste Zwaarste
Soepen (26)422,4 gBouillon van blokje bereid (5)Maaltijdsoep met peulvruchten en vlees (99)
Groente (177)442,3 gAndijvie diepvries onbereid (9)Uitjes gebakken kant-en-klaar (590)
Niet-alcoholische dranken (68)640,8 gFrisdrank light met cafeine (0)Koffie wiener melange oplos poeder (427)
Fruit (100)1001,2 gJackfruit in water blik (18)Kokos geraspt gedroogd (674)
Melk en melkproducten (96)1254,6 gYoghurtdrank met zoetstof (24)Melkpoeder volle (478)
Alcoholische dranken (39)1500,3 gBier alcoholarm 0,1-1,2 vol% alcohol (22)Likeur met room 15-25 vol% alc (294)
Aardappelen en knolgewassen (39)1502,8 gAardappel zoete gekookt (63)Aardappelpureepoeder met melkpoeder met vet (373)
Samengestelde gerechten (79)1587,1 gRatatouille bereid zonder vlees (56)Kaasfondue huishoudelijk bereid (323)
Vleesvervangers en zuivelvervangers (43)1647,4 gAmandeldrink zonder suiker verrijkt met calcium en vitamines (13)Santen kokoscreme vast (686)
Vis, schaal- en schelpdieren (96)16621,2 gOesters (57)Inktvisringen gefrituurd in plantaardige olie (440)
Peulvruchten (39)17011,9 gKapucijners jonge blik/glas (93)Sojabonen gedroogd (418)
Vlees en gevogelte (213)19622,8 gVarkensnier rauw (86)Rookspek vet rauw (678)
Diversen (13)22516,5 gBakkerszout met toegevoegd jodium (0)Amandelspijs met ei (446)
Eieren (9)23417,1 gEiwit kippenei rauw (44)Kippeneipoeder (574)
Kruiden en specerijen (48)2379,6 gBladselderij vers (16)Nootmuskaat (536)
Vleeswaren (62)24116,7 gPaardenrookvlees (103)Metworst (484)
Hartige sauzen (80)2572 gJus zonder vet bereid met juspoeder (28)Aioli (726)
Kaas (50)29521,4 gKaas huttenkase (92)Kaas Mascarpone (455)
Brood (99)31110,1 gRoggebrood volkoren/roggetarwebrood bruin gemiddeld (196)Rijstwafel met chocolade (502)
Graanproducten en meelsoorten (112)3178,6 gTarwe gebroken bulgur gekookt (80)Amandelmeel (638)
Hartig broodbeleg (24)3579,7 gSandwichspread overige smaken (186)Pindakaas (654)
Hartige snacks en zoutjes (64)3698,8 gLoempia diepvries onbereid (152)Seroendeng (609)
Gebak en koek (133)3815,5 gPuddingvlaai met vruchten (146)Pennywafel (562)
Suiker, snoep, zoet beleg en zoete sauzen (112)3873,2 gWaterijs (75)Chocoladepasta wit (592)
Noten en zaden (32)59917,9 gKastanje rauw (189)Macadamianoten ongezouten (753)
Vetten en oliën (35)7390,2 gHalvarineproduct 20% vet minder dan 10g verzadigde vetzuren gezouten (180)Arachideolie (900)

Zo lees je de calorietabel

Alle waarden gelden voor 100 gram van het product zoals het in de naam staat: rauw, gekookt, gebakken of uit blik. Dat maakt een groot verschil. Rijst en pasta nemen bij het koken water op, waardoor 100 gram gekookt veel minder calorieën bevat dan 100 gram droog. Vlees en vis verliezen juist vocht, waardoor 100 gram bereid meer calorieën heeft dan 100 gram rauw.

Eiwit en koolhydraten leveren ongeveer 4 kcal per gram, vet 9 kcal, alcohol 7 kcal en vezels 2 kcal. Zo kun je zelf nagaan waar de calorieën van een product vandaan komen. Op de pagina van elk product staat die verdeling uitgerekend, met porties, vitamines en mineralen.

Wil je weten welke producten de meeste eiwit of vezels geven voor hun calorieën? Lees dan de stories, zoals eiwitrijke producten en producten met de minste calorieën. Hoeveel calorieën je zelf per dag nodig hebt, bereken je met de rekentools.

Vraag 1 van 3

Korte intake

Hoeveel wil je ongeveer afvallen?