Login

Caps Lock On

morgen ga ik dan echt beginnen

T
Lid sinds 03 apr 2011
|
Streefgewicht: 0 Kg

heey allemaal,

aangezien het vandaag zondag is ga ik morgen beginnen met afvallen. ik ben wel pas 16 jaar maar wil er ongeveer maar 5 kilo vanaf. dus dat zou moeten lukken!
alleen mijn motivatie is wat minder helaas, dus als jullie me willen helpen? ik wil het er binnen een maand of anderhalve maand afhebben, zou dat kunnen?

groetjes!

Lid sinds 07 jan 2010
|
Streefgewicht: 0 Kg

wat is je BMI, dus je huidige gewicht en lengte?

Je kunt niet in een periode van een paar weken denken, als je nooit meer wilt lijnen moet je je gedrag blijvend veranderen en dan volgt de rest vanzelf.

Lid sinds 03 apr 2011
|
Streefgewicht: 0 Kg

Ik wens je veel sucses,ook ik moet beginnen maar het lukt me nog steeds niet,maar ik zou je oma kunnen zijn want ik ben 62 jaar en al mijn hele leven bezig met dièten,ik kan je aanraden om toch op een beetje redelijk gewicht te komen,maar vooral gezond te eten,want ik zie zoveel jongere die maar lopen te eten en en drinken maar als je ouder word krijg je er echt veel last van al dat overgewicht,dus nogmaals,probeer een gezond gewicht te krijgen en zien dat je dat behoud!
Groetjes Roece